Electrolux зробить внесок у «Спільну олімпійську перемогу»

  • Дата: 22:46 26-08-2016
  • Просмотров: 638
  • Печать

Розуміючи важкість та навантаження, які вимушені долати спортсмени під час підготовки до ігор, а також вагомість їхніх перемог для престижу країни, Electrolux домовився з Міністерством про створення додаткових стимулів для успішного виступу українських олімпійців на Іграх.

В рамках цієї ініціативи компанія створить позабюджетний призовий фонд для переможців та призерів ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 р. у Ріо-де-Жанейро з числа спортсменів Національної олімпійської збірної команди України. Загалом позабюджетний призовий фонд кампанії «Спільна олімпійська перемога» формується зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп’ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки тощо.

Electrolux надасть 10 сучасних економічних та інноваційних наборів техніки, які серед інших лотів будуть розіграні на безпрограшній лотереї між українськими спортсменами, які стали переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Жанейро.