Василь Попадюк концертом у Львові допоміг реабілітаційному центру "Джерело"

  • Дата: 14:51 13-10-2014
  • Просмотров: 35910
  • Печать

Всесвітньо відомий український скрипаль Василь Попадюк дав унікальний концерт у рідному Львові. 8 жовтня він зібрав шанувальників музики у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької для того, щоби підтримати навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Ця установа понад 20 років опікується у Львові розвитком дітей з особливими потребами та їх родинами.

Василь Попадюк, який нині мешкає в канадійському Торонто і гастролює світом, своїм вправним вмінням гри заслужив право називатися українським Паганіні і у цьому переконалася публіка. Вперше у Львові Василь Попадюк виступав і як сольний виконавець, і у складі свого бенду Papa Duke, граючи разом з надзвичайним за колективним звучанням та індивідуальною майстерністю його учасників Оркестром народних інструментів.

Музиканти зібрали повну залу шанувальників музики, які змогли насолодитися непересічним виконанням знаних музичних творів, а також жартами ведучого вечора – актора Петра Маги. Отримані в обмін на чудовий настрій гроші від концерту (а це - понад 150 тисяч гривень) спрямують на щоденні освітні і реабілітаційні заняття для сотні дітей та на оплату комунальних послуг центру «Джерело».

Водночас організатори дійства з "Джерела" запросили на нього десятки вояків, які після воєнних дій на Сходу України, лікуються у львівському військовому шпиталі і відвідували центр з його вихованцями. У залі були присутні і лікарі зі шпиталю. Усі вони завзято аплодували виконавцям, спонсорам свята музики та любові до ближніх, благодійникам "Джерела", його само відданих працівникам і самим вихованцям центру. останні, до речі, теж вийшли на сцену для свого виступу та подяки громаді, що її утворило довкола себе "Джерело" за ці роки.

Поштово-логістична група "MEEST Group" і особисто її очільник Ростислав Кісіль долучилися до благодійної акції на підтримку навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Разом з іншими підприємствами з України та благодійниками з-за кордону компанія уможливила виступ у Львові всесвітньо відомого українського скрипаля, його колективу та оркестру.

новости партнёра
Новости от RED TRAM
читайте также