В Україні розпочала роботу «Лінія життя»

 • Дата: 14:35 16-10-2014
 • Просмотров: 35145
 • Печать
img
 • slider-img
  1
 • slider-img
  2
 • slider-img
  3

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», дочірня компанія міжнародної телекомунікаційної групи «МТС» (акції МТС котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT), оголошує про створення соціальної програми з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя».

13 жовтня в Україні стартувала соціальна програма з розвитку донорства крові «Лінія життя». Ініціатива спрямована на привернення уваги суспільства до проблеми донорства крові, формування культури донорства та збільшення запасів якісної донорської крові шляхом забезпечення швидкого і доступного способу для отримання інформації та консультацій з питань донорства крові.

На сьогоднішній день кількість запасів донорської крові в Україні майже в два рази нижча світових стандартів. Крім того, спостерігається тенденція до погіршення співвідношення обсягів якісної донорської крові та потреби в ній.

За словами Головного лікаря Київського міського центру крові Людмили Йосипівни Заневської, служба крові є найважливішою складовою охорони здоров'я України, яка має загальнодержавний характер і стратегічне значення. «Донорство – це опора служби крові, оскільки єдиним джерелом крові є донор. За останні 20 років кількість донорів крові в Україні зменшилася майже вдвічі. А без відповідної інформаційної підтримки даний показник може і надалі знижуватися», підкреслює Заневська.

В рамках програми «Лінія життя» працює спеціалізований контактний центр. Зателефонувавши за номерами 7333 (безкоштовно для абонентів МТС) і 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 8:00 до 22:00, будь-який бажаючий зможе отримати інформацію з питань донорства крові, а саме: де можна здати кров, як проходить процедура і як до неї підготуватися, протипоказання до здачі крові, права донорів крові, пільги, які гарантуються донорам з боку держави та інше. З 22:00 до 8:00 важливу інформацію з питань донорства крові можна прослухати в автоматичному режимі.

Усі витрати на інформаційну підтримку програми та організацію роботи «гарячої» лінії взяв на себе мобільний оператор «МТС Україна». Координаційну частину програми забезпечує «Асоціація служби крові України».

«Телекомунікації – це за своєю суттю соціально орієнтований бізнес. Телекомунікаційні технології дозволяють набагато продуктивніше й швидше вирішувати не тільки завдання бізнесу, а й соціальні завдання. Одне з них – регулярне поповнення запасів якісної донорської крові. Сьогодні ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем країни. Ми знаємо, як можна найефективніше організувати службу підтримки для тих, хто хоче стати донором крові, тому готові допомогти своїми професійними знаннями та досвідом», – зазначив директор з маркетингу« МТС Україна» Олег Решетін.

«Медичний персонал в регіонах України готовий до збільшення кількості донорів крові, – упевнений Президент Асоціації, кандидат медичних наук, Анатолій Миколайович Чугрієв. – Ми сподіваємося, що завдяки широкомасштабній кампанії нам вдасться залучити велику кількість молодих людей до добровільного донорського руху, популярного в усіх розвинених країнах світу».

Програма «Лінія життя» включає широку інформаційну кампанію, в тому числі на телебаченні. Обличчям інформаційної кампанії став відомий український боксер, олімпійський чемпіон, володар інтерконтинентального поясу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) Олександр Усик, який також є донором. 

У рамках програми «Лінія життя» створено тематичний сайт. За адресою donor.mts.ua на інтерактивній карті можна легко знайти найближчий пункт прийому донорської крові, ознайомитися з історією донорства в Україні та світі, поповнити знання про кров, компоненти крові, групи крові та їх сумісність при переливанні, перевірити можливість бути донором крові відповідно до переліку протипоказань і переконатися, що здавати донорську кров абсолютно безпечно і навіть корисно для здоров'я.

новости партнёра
Новости от RED TRAM