IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ВЕКТОР БАНК» на рівні uaBBB-

  • Дата: 13:33 11-11-2014
  • Просмотров: 36893
  • Печать

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ВЕКТОР БАНК» на рівні uaBBB-, прогноз рейтингу змінено з «у розвитку» на «стабільний».

Зміна прогнозу кредитного рейтингу ПАТ «ВЕКТОР БАНК» обумовлена стабільним розвитком Банку у затвердженому напрямі згідно зі стратегією розвитку. Підтверджений рівень кредитного рейтингу обумовлений високими показниками капіталізації та збереженням високих значень економічних нормативів ліквідності за її обмеженості на фінансовому ринку. Також Рейтингове агентство IBI-Rating відмічає наявність підтримки з боку власників Банку. Має місце чутливість фінансової установи до кредитних ризиків, а також концентрація ресурсної бази та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Власна регіональна мережа та картковий бізнес Банку не розвиваються. Додатково потрібно відмітити інформаційну відкритість та прозорість ПАТ «ВЕКТОР БАНК».

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: більш тривалий період збереження високих показників діяльності включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів, диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників; зниження обсягу та концентрації портфеля цінних паперів за емітентами. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ВЕКТОР БАНК», в тому числі: фінансова звітність за лютий-вересень 2014 року, планові показники діяльності на 2015 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

 

новости партнёра
Новости от RED TRAM