До кінця листопада на дорогах Павлограда та району триватиме операція «Номерний знак»

  • Дата: 10:49 25-11-2014
  • Просмотров: 34222
  • Печать

Як відзначили в Державтоіспекції міста, останнім часом кількість транспортних засобів, де номерні знаки встановлені із порушеннями, або ж зовсім відсутні, значно зросла. Саме цим фактом і обумовлено проведення профілактичних заходів.

Нерідкі випадки, коли номерний знак, що встановлений на транспортному засобі, не належить йому, не відповідає вимогам стандартів, закріплений не у встановленому місці, закритий або ж забруднений. Це негативно впливає на безпеку дорожнього руху та дозволяє правопорушникам уникати відповідальності. Набувають популярності також різні написи, що закривають державні номери.

В Державтоінспекції кажуть, що розуміють бажання людей у такий спосіб заявити про свою громадянську позицію, але просять врахувати, що згідно законодавства, номерний знак має бути відкритий та встановлений у відповідному місці.

Згідно чинного законодавства України, за порушення експлуатації номерного знака передбачений штраф від 170 до 255 грн. За повторне аналогічне порушення розмір штрафу зростає до 510 грн. Можливе також покарання громадськими роботами  від 30 до 40 год.

новости партнёра
Новости от RED TRAM