Гуманітарну допомогу з України роздали в ЛНР

  • Дата: 18:44 10-01-2015
  • Просмотров: 735
  • Печать

Гуманітарну допомогу, відправлену із Сєвєродонецька в ЛНР наприкінці грудня, роздали дитячим та соціальним установам на контрольованій бойовиками території. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

В кінці грудня до Сєвєродонецька прибула гуманітарна допомога, зібрана з ініціативи Президента України Петра Попрошенка, для дитячих та соціальних установ ЛНР. Продукти харчування (крупи, олія, м’ясні та рибні консерви, чай, печиво, солодощі, фрукти тощо) відправили на контрольовану бойовиками територію окремими партіями, остання з яких перетнула крайній блокпост українських силовиків у Станиці Луганській пізно вночі 29 грудня.

— Частину допомоги роздали до Новорічних свят, її отримали дитячі будинки сімейного типу, школи-інтернати, геріатричні центри тощо (тобто установи, які після окупації залишилися без фінансування) в Луганську, Лутугино, Красному Лучі, Антрациті та інших населених пунктах, — повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. — А решту роздали до Різдвяних свят — 5 та 6 січня. Продуктові набори та солодощі отримали Краснолучські тубдиспансер та онкодиспансер, Петровський обласний навчально-реабілітаційний центр, дитяча лікарня, а також кілька дитячих садочків та шкіл.

У світлі вчорашніх та сьогоднішніх подій на Луганщині стає дуже прикро, що ми відправляємо в ЛНР до Нового року та Різдва гуманітарну допомогу, а взамін отримуємо обстріли з “Градів”, артилерії, мінометів, руйнування житлових будинків та поранення мирних мешканців…

новости партнёра
Новости от RED TRAM