НКРЕКП затвердила інвестиційну програму ПАТ «Дніпрогаз» на 2015 рік в обсязі 31,4 млн. грн.

  • Дата: 16:37 20-01-2015
  • Просмотров: 33880
  • Печать

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила інвестиційну програму ПАТ "Дніпрогаз" на 2015 рік. Загальний бюджет інвестпрограми становить понад 31,4 мільйони гривень. Витрати планується спрямувати на модернізацію об'єктів газотранспортної системи, підвищення рівня надійності та безпеки газопостачання Дніпропетровська та Дніпропетровського району.

Основна частина коштів від затвердженої суми буде направлена на реконструкцію розподільних газопроводів, встановлення лічильників газу, капітальний ремонт обладнання на газорозподільчих пунктах та шафових розподільчих пунктах тощо.

Так, у 2015 році ПАТ «Дніпрогаз» заплановано реконструкцію розподільних газопроводів на суму понад 1 млн. грн., встановлення понад 7 тисяч побутових лічильників на суму 9 млн. грн., реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів захисту підземних газопроводів від корозії на суму близько 2 млн. грн., капітальний ремонт 56 споруд газорегуляторних пунктів, придбання сучасних приладів діагностики і обстеження стану газових мереж та впровадження систем протиаварійного захисту систем газопостачання на суму понад 550 тис. грн. Також в інвестиційній програмі передбачаються витрати, спрямовані на підвищення ефективності роботи ПАТ «Дніпрогаз» і якості наданих послуг споживачам природного газу.

«У цьому році підприємство планує продовжити модернізацію ГТС. Зараз ми зіткнулися з тим, що тарифи на послуги з газопостачання не покривають необхідні витрати на підвищення ефективності роботи газових мереж. Але сподіваємося, що питання забезпечення безпечного постачання газу буде вирішено на державному рівні», - зазначив перший заступник Голови правління – головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.

Інвестиційна програма ПАТ «Дніпрогаз» ухвалена Постановами НКРЕКП від 25.12.2014 р. № 966 та № 1003. Основним джерелом фінансування усіх передбачених програмою заходів є як амортизаційні відрахування, так і прибуток компанії.

 

новости партнёра
Новости от RED TRAM