ТМ Snekkin оголошує конкурс на кращий сценарій мультфільму з участю героїв Snekkin

  • Дата: 22:37 11-02-2015
  • Просмотров: 34869
  • Печать

ТМ Snekkin оголошує конкурс на кращий сценарій мультфільму з участю героїв Snekkin. Їх особи зображені кожній пачці ТМ Snekkin. Кожен з 24 Snekkin-героїв має своє ім'я, свій характер і, по суті, є образом сучасного молодого хлопця. ТМ Snekkin запрошує всіх, хто відчуває в собі творчий потенціал, взяти участь у конкурсі на кращий сценарій Snekkin-мультфільму. Про це повідомила директор департаменту маркетингу і реклами S.Group Ольга Семченко.

«З 1 лютого в кожній пачці вагою 80 г сухариків ТМ Snekkin на любителів снеків чекає подарунок: 1 з 24 колекційних selfie-стікерів Snekkin. Ми провели опитування в школах і з'ясували, що учням дуже сподобалася наша акція. Bro, Roy, Rudy, Toby та інші прикольні персонажі знайшли багато друзів. Підлітки колекціонують їх, придумують і розігрують історії за участю Snekkin-героїв. Ми вирішили підтримати цю тенденцію і створити мультфільм про життя наших веселих хлопців. Ми знаємо, наскільки креативні любителі снеків, отже запрошуємо всіх бажаючих: школярів, студентів, досвідчених фахівців, - проявити себе і взяти участь у конкурсі на кращий сценарій Snekkin-мультфільму», - сказала Ольга Семченко.

Учасники конкурсу мають написати сценарій для 3-хвилинного мультфільму, героями якого будуть персонажі колекції Snekkin. Важливо, щоб сюжет розкривав особливості героя, його унікальність. Вітається гумор і нестандартні сюжетні ходи. Авторитетне журі визначить найцікавіший сценарій, з автором якого буде укладено договір про створення Snekkin-фільму. Гонорар переможця складе 10 тис. грн. Крім того, цій талановитій людині буде запропоновано і надалі співпрацювати з корпорацією S.Group.

Свої роботи із зазначенням контактних даних надсилайте за адресою: pr@sgroup.dp.ua. Написавши за цією адресою, ви також зможете отримати зображення всіх 24 Snekkin-героїв, щоб вибрати найбільш близьких вам персонажів.

Роботи на конкурс ви можете надсилати до 1 травня 2015 року. Переможець буде оголошений 1 червня цього року.

новости партнёра
Новости от RED TRAM