Використання бездимохідних газових водонагрівачів загрожує Вашій безпеці!

  • Дата: 14:12 12-02-2015
  • Просмотров: 35370
  • Печать

Придбання та використання бездимохідних газових водонагрівачів з відводом продуктів згоряння в приміщення призводить до отруєння чадним газом. Станом на 14.01.15 р. за даними Держгірпромнагляду під час використання газу в побуті сталося 6 нещасних випадків, постраждало 15 осіб, 6 чоловік загинуло.

З початку року почастішали випадки смертельного отруєння мешканців Дніпропетровська та Дніпропетровського району чадним газом. 24 січня у житловому будинку по вулиці Погребняка смертельно отруїлися чадним газом 2 людини. Трагедія сталася через самовільний монтаж газового проточного водонагрівача з відводом продуктів згоряння у приміщення кухні. Експлуатація такого обладнання призводить до перевищення вмісту окису вуглецю у закритих приміщеннях і як наслідок – виникнення нещасних випадків.

За поданням Держгірпромнагляду до Міністерства охорони здоров’я України Головним державним санітарним лікарем України прийнята постанова від 06.04.2010 р. № 12 «Про тимчасову заборону виробництва, заборону використання та реалізацію бездимохідних газових водонагрівачів з відводом продуктів згоряння в приміщення».

«Експлуатація бездимохідних газових водонагрівачів з відводом продуктів згоряння в приміщення є грубим порушенням чинного законодавства, - наголошує перший заступник Голови Правління – головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Далеко не всі споживачі природного газу приймають це до уваги, наражаючи на небезпеку себе та своїх близьких».

Основним завданням ПАТ «Дніпрогаз» є попередження аварій та нещасних випадків, а також посилення пропаганди безпечного і раціонального використання природного газу серед населення Дніпропетровська та Дніпропетровського району. Фахівці газового господарства систематично вживають заходи щодо недопущення експлуатації водонагрівачів вказаного типу, а також заборони використання вже встановлених приладів. У разі їх виявлення ПАТ «Дніпрогаз» буде вимушено припинити газопостачання таких приладів. Пам’ятайте, що безпека Ваших рідних і близьких знаходиться у Ваших руках.

Микита Лучкін

новости партнёра
Новости от RED TRAM