Абоненти «МТС Україна» вже можуть користуватись 3G UMTS

  • Дата: 09:02 17-02-2015
  • Просмотров: 33994
  • Печать

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», дочірня компанія міжнародної телекомунікаційної групи «МТС» (акції МТС котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT), оголошує про доступність для абонентів послуги національного роумінгу 3G в мережі ТриМоб. Першим тарифним планом для підключення до послуги став тариф «Ultra VIP 3G».

Абонентам «МТС Україна» став доступний 3G UMTS інтернет. Доступ до швидкісного мобільного інтернету здійснюється на основі послуги національного 3G роумінгу в мережі ТриМоб.

Максимально можлива швидкість передачі даних у мережі ТриМоб досягає 7,2 Мбіт/с, середня швидкість мобільного інтернету становить 1,5 – 2 Мбіт/с.

«Абоненти «МТС Україна» можуть користуватися 3G інтернетом вже сьогодні в своїх смартфонах зі своїми SIM-картами. Наші клієнти багато технологій освоювали першими на ринку, третє покоління мобільного зв'язку не буде винятком, – зазначає генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський. – Країна очікує 3G вже майже 10 років. Судячи зі стрімкого зростання споживання даних і проникнення 3G-пристроїв у нашій мережі, абоненти в Україні давно готові до більшої швидкості та нових послуг. Для нас дуже важливо вже сьогодні дозволити своїм абонентам відчути ці переваги 3G напередодні повномасштабного запуску власної національної мережі».

З 16 лютого абонентам доступний для підключення безлімітний тариф «Ultra VIP 3G». Тариф пропонує безлімітний швидкісний мобільний інтернет без обмеження швидкості і обсягу користування, а також безліміт для дзвінків по Україні, SMS абонентам «МТС Україна». У вартість тарифу включені пакети по 100 хвилин для дзвінків у роумінгу та за кордон. Щомісячна вартість послуг у рамках тарифу становить 949 грн., включаючи ПДВ і ПФ.

Як підключити послугу національного роумінгу

Скористатися послугою можна без заміни SIM-карти. Для того, щоб підключитися до тарифу, абоненти можуть звернутися в найближчий центр обслуговування абонентів «МТС Україна», а також зателефонувати в контакт центр компанії за номером 111 (безкоштовно з номерів «МТС Україна»), а також 0800 40 00 00, безкоштовно для абонентів інших мобільних операторів.

Швидкісний мобільний інтернет за технологією 3G UMTS доступний також бізнес-клієнтам компанії. Умови підключення корпоративні абоненти можуть уточнити у свого експерта в «МТС Україна».

Як скористатися послугою національного роумінгу

Для того, щоб скористатися послугою, абонентам «МТС Україна» достатньо мати телефон з підтримкою технології зв'язку 3G UMTS. У налаштуваннях телефону необхідно в ручному режимі вибрати мережу ТриМоб – залежно від моделі терміналу і SIM-карти ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G» або «3Mob» – і активувати передачу даних у роумінгу.

Покриття та послуги

Швидкісний мобільний інтернет за технологією 3G UMTS доступний абонентам «МТС Україна» в рамках покриття мережі ТриМоб. У разі виходу за зону покриття мережі ТриМоб, абонент може повернутися в рідну мережу, відновивши режим автоматичного вибору мережі, або в ручному режимі вибираючи мережу «MTS UKR» / «255-01».

Абоненти «МТС Україна» отримають можливість і в домашній мережі, і в мережі ТриМоб користуватися всіма звичними для себе послугами, якими вони користуються в мережі «МТС Україна»

новости партнёра
Новости от RED TRAM