«Київстар» пропонує пільговий тариф в деяких районах Донбасу

  • Дата: 21:07 02-03-2015
  • Просмотров: 33631
  • Печать

З 23 лютого 2015 року телеком оператор запровадив тариф «Київстар. Вільне спілкування» для абонентів у деяких районах Донбасу. А саме тих, де абоненти зіткнулись зі складнощами при користуванні послугами зв’язку, через блокування озброєними людьми технічного офісу «Київстар» у Донецьку. Пільговий тариф дасть абонентам можливість телефонувати в мережі телеком оператора і користуватись інтернетом навіть з нульовим балансом мобільного рахунку.

Тарифний план «Київстар. Вільне спілкування» діє в Амвросіївському, Артемівському, Волноваському, Мар'їнському, Старобешівському, Шахтарському, Ясинуватському районах Донецької області. Також підключитися до цього тарифного плану зможуть абоненти, які знаходяться на території Луганської області та проживають в Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Перевальському, Попаснянському, Свердловському, Слов'яносербському районах. Детальніше про умови тарифного плану можна дізнатися на офіційному сайті «Київстар».

Підключитися до тарифного плану абоненти, яким він доступний, можуть за номером 477*14.

Нагадуємо, що 4 лютого 2015 року технічний офіс «Київстар» у Донецьку було захоплено озброєними людьми. Вони пошкодили і знеструмили обладнання, внаслідок чого частина міст і сіл на Донбасі залишилась без мобільного зв’язку. Згодом «Київстар» зміг відновити роботу мережі у більшості населених пунктів регіону.

«Ми намагаємося максимально піти назустріч нашим абонентам, які знаходяться у складному становищі через ведення бойових дій на територіях, де вони проживають», – коментує ініціативу оператора Михайло Шуранов, директор з корпоративних зв’язків «Київстар».

«Київстар» впроваджує даний тарифний план на знак лояльності до тих абонентів, які відчувають незручності у зв’язку із блокуванням офісу «Київстар» у Донецьку, а також через регулярне пошкодження і знеструмлення телеком-обладнання в районах ведення бойових дій. Інтерактивна карта ситуації зі зв’язком на Донбасі доступна на сайті проекту «Київстар» для Донбасу. Станом на сьогодні на території Донецької області в робочому стані знаходиться 62% базових станцій «Київстар», а на території Луганської області – 82%. Технічні спеціалісти «Київстар» цілодобово контролюють стан мережі в регіоні і максимально оперативно намагаються відновлювати зв'язок.

Умови тарифного плану «Київстар. Вільне спілкування» будуть діяти до 31 травня 2015 року. Після цього «Київстар» запропонує абонентам перейти на інші тарифні плани, які будуть максимально вигідними для них.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

новости партнёра
Новости от RED TRAM