Перевізники у Львівській області знімають маршрутки з рейсів через дороге пальне

  • Дата: 10:25 03-03-2015
  • Просмотров: 488
  • Печать

На Львівщині перевізники знімають окремі рейси через подорожчання пального. Через це маршрутки курсують рідше, а це створює проблеми для мешканців області. У Львівській облдержадміністрації запевняють, що такі зміни є виключно ініціативою перевізників і триватимуть недовго.

Про це у коментарі для «Погляду» розповів заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та пально-енергетичного комплексу Львівської ОДА Віктор Чайко.

«Перевізники нас ще не повідомили про зняття рейсів, найімовірніше, це пов’язано зі стрімким ростом цін на пально-мастильні матеріали. Така ситуація поширена по області, зокрема зараз відомо про проблеми у Перемишлянському та Дрогобицькому районах. Зараз будемо з’ясовувати цю ситуацію», - наголосив Віктор Чайко.

Він зазначив, що перевізники за погодженням з сільськими радами знімають окремі рейси, однак влада області розглядає це лише як тимчасове явище. 

Наголосимо, такі ж проблеми є і на Жовківщині.

Також Віктор Чайко запевнив, що зміни у курсуванні маршруток не пов’язані з оптимізацією маршрутної мережі Львівщини, яку раніше анонсував глава Львівської ОДА Олег Синютка.

«Це не пов’язано з оптимізацією маршрутної мережі, вона буде завершена десь лише в липні-серпні. Щодо оптимізації, то в нас в області є 48 населених пунктів, які не мають транспортного сполучення і ще є 60 населених пунктів, в яких недостатньо транспортних сполучень. Там дохід до зупинки в межах кілометра, в принципі, за законодавством це допускається, але ми хочемо зараз оптимізувати в маршрути так, щоб усі населені пункти мали сполучення», - підсумував Віктор Чайко.

новости партнёра
Новости от RED TRAM