Для перших 3G абонентів України Onuka переписала хіт «Місто»

  • Дата: 14:23 13-03-2015
  • Просмотров: 35786
  • Печать

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», почав рекламну кампанію 3G «Світ ніколи не буде таким, як раніше», випустивши іміджевий ролик спільно з Tabasco, LimeLiteStudio, Елі Свердловим та Onuka.

Для абонентів «МТС Україна» світ ніколи не буде таким, як раніше – вони першими в країні отримали доступ до 3G інтернету зі своїх телефонів. 13 березня послуга «3G Безліміт» стала доступна абонентам найпопулярніших тарифів компанії. Послуга дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, наприклад, на youtube, або онлайн лекції на Coursera, TedEX, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, та багато іншого.

Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна», швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек.

Нова якість послуг знайшла відображення в іміджевій кампанії оператора, присвяченій приходу 3G в Україну.

«Філософія ролика – світ навколо нас став швидшим у сотні разів, адже в Україні з'явився мобільний зв'язок нового покоління – 3G. Ця подія стала початком нової цифрової ери, яку «МТС Україна» відкриває для своїх абонентів. Вони першими серед мобільних абонентів країни відчують на собі двадцятиразове прискорення, і будуть готові до ще більш високих швидкостей на найкращих частотах, які ми зможемо забезпечити у власній 3G мережі», - зазначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін.

Зйомки ролика стали такими ж високошвидкісними, як і сам продукт. Працювала над ним величезна міжнародна команда. Для зйомок ролика в Україну був запрошений ізраїльський режисер Елі Свердлов, добре відомий своїми рекламними роботами для багатьох провідних світових та українських брендів, у тому числі й «МТС Україна».

По-справжньому наповнив відео життям атмосферний, пульсуючий, як саме місто, саундтрек «Місто» нового електронного проекту Onuka, що став музичним відкриттям минулого року.

«Для запуску України 3G ми шукали біт, який може передати подих, ритм сучасного українського міста. Здається, ми прослухали всі нові українські гурти, відібрали шортліст, багато разів обговорювали його з Елі Свердловим, який був більше орієнтований на міжнародні хіти. Але щось в Onuka змушувало переслуховувати «Місто» знову й знову. Ми поговорили з Женею Філатовим, пояснили, що ця пісня, її сенс підходять до ролика ідеально, от тільки б додати трохи «весни». Що й було зроблено: композиція доопрацьована спеціально під монтаж. Ми дуже пишаємося тим, що «МТС Україна» запускає 3G на хвилі крутої української музики разом з Onuka. І ще більше нас радує, як модно і здорово звучить нова хвиля українських талантів», – коментує зйомку креативний директор Tabasco Олександр Смирнов.

новости партнёра
Новости от RED TRAM