IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» на рівні uaBBB

  • Дата: 09:10 19-03-2015
  • Просмотров: 33877
  • Печать

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» серій А-3-Z-3 на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Емітент ПрАТ «Енергополь-Україна» здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж інших регіонів України. При цьому Емітент має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів). На сьогоднішній день ПрАТ «Енергополь-Україна» реалізує проект будівництва ЖК «Міністерський» (м. Київ) загальною площею понад 280 тис. кв. м. У липні 2012 року введено в експлуатацію І чергу Комплексу, у листопаді 2013 року – ІІ чергу. Обсяг капіталовкладень у будівництво ІІІ черги ЖК «Міністерський», для фінансування якого випущено цільові облігації серій А-3–Z-3, станом на 31.12.2014 р. складав 272 млн. грн. (59% від кошторисної вартості). Зокрема, приріст капіталовкладень за ІV квартал 2014 року склав 59 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ПрАТ «Енергополь-Україна», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012-2014 рр., параметри випуску цільових облігацій серій А-3–Z-3, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

новости партнёра
Новости от RED TRAM