У Дніпропетровську шахраї представляються працівниками газової служби

  • Дата: 14:06 24-03-2015
  • Просмотров: 34184
  • Печать

Останнім часом у Дніпропетровську з'явилися шахраї, які бажають нажитися на довірливості споживачів. Під виглядом працівників газової служби вони пропонують швидко і без зволікань встановити побутові лічильники газу, щоб обманним шляхом заволодіти грошима споживачів. Для установки лічильника абонентам необхідно в першу чергу звернутися до газового господарства.

Псевдо-газовики вводять жителів міста в оману, повідомляючи, що від імені ПАТ «Дніпрогаз» нібито проводять «акцію» щодо встановлення газових лічильників. Шахраї пропонують внести передплату готівкою за монтажні роботи, після чого споживач має звернутися до газового господарства для подальшого підписання договору на встановлення приладу обліку.

Для зручності споживачів у ПАТ «Дніпрогаз» працює відділ організації обслуговування клієнтів «Єдине вікно», куди можна подати заяву на платне встановлення лічильника. Відділ розташований за адресою: вул. Виконкомівська, 34, тел. 36-85-48. Прийом заяв здійснюється щовівторка та щочетверга з 9.00 до 12.00. Для установки лічильника необхідно надати до ПАТ «Дніпрогаз» паспорт, ІПН власника квартири, довідку про склад сім'ї, право власності на квартиру, технічний паспорт.

«Варто пам'ятати, що встановлювати лічильники мають право виключно підприємства, у яких є відповідні дозволи, ліцензії, на підставі ескізу, складеного працівниками газового господарства», - зазначає перший заступник Голови правління - головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.

Відрізнити працівників газової служби від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з фахівцями газового господарства вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою підприємства (подивитися, як виглядають посвідчення наших співробітників, Ви можете за посиланням http://dpgor.104.ua/ru/services/zaplatiti-za-gaz/inspectors/id/nashi-kontroleri-1274#sub1347). Щоб не стати черговою жертвою псевдо-газовиків, при виявленні вищенаведених фактів шахрайства наполегливо рекомендуємо Вам звертатися для довідок в експлуатаційні служби ПАТ «Дніпрогаз» за місцем проживання або повідомляти про це органи внутрішніх справ.

Фахівці газової служби попереджають: будь-яке газове обладнання є джерелом підвищеної небезпеки. Незаконне підключення або установка приладу, а також порушення вимог безпеки при виконанні газонебезпечних робіт на діючих газопроводах загрожують самими трагічними наслідками - вибухами, пожежами. Особливо небезпечне будь-яке втручання непрофесіоналів у систему газопостачання багатоквартирних будинків, де ризику піддаються відразу десятки, а то й сотні людей.

новости партнёра
Новости от RED TRAM