IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності будівництва ЖК «Престиж Хол» на рівні 5+

  • Дата: 12:00 06-04-2015
  • Просмотров: 31281
  • Печать

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні 5+ (відмінна надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, наявність фінансової підтримки, поточний стан будівництва та дотримання графіку будівельних робіт, а також розташування об’єкта.

Забудовником проекту виступає ТОВ «А.В.С.», яке з 2002 року працює в сфері реалізації проектів будівництва елітної нерухомості. На сьогоднішні день у портфелі забудовника на різних стадіях будівництва знаходиться понад 200 тис. кв. м офісно-житлової нерухомості у Печерському районі міста Києва. ПрАТ «Аеробуд», Генеральний підрядник проекту, має потужну виробничо-технічну базу, а також вагомий досвід зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового та житлового призначення. Фінансовим партнером будівництва ІІІ-ї та IV-ї черг ЖК «Престиж Хол» виступає ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», наявність гарантій якого є додатковою перевагою проекту.

Будівельні роботи ведуться за графіком на земельній ділянці, наданій в оренду до кінця 2019 року. На сьогоднішній день І-а та ІІ-а черги комплексу (секції 3, 5, 8) введені в експлуатацію. Секція 2 ІІІ-ї черги введена в експлуатацію у червні 2013 року. Зараз завершується будівництво секції 1 ІІІ-ї черги та триває будівництво ІV-ї черги. Введення в експлуатацію секції 1 ІІІ-ї черги планується у червні 2015 року, ІV-ї черги – у 2015-2017 роках (залежно від секції).

Ціни на квадратні метри в ЖК «Престиж Хол» відповідають цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням розташування будівельного об’єкта. Реалізація приміщень відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «А.В.С.» (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз «стабільний»). Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку, що сприяє підвищенню захисту інвестицій.

ЖК «Престиж Хол» розташований в історичному центрі Києва, Печерському районі, поряд зі станцією метро «Палац Україна». Інфраструктура комплексу представлена паркінгом, магазинами, закладами дозвілля. В безпосередній близькості знаходяться навчальні та медичні заклади, заклади культурного відпочинку, супермаркети та офісні центри.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК «Престиж Хол» www.prestigehall.com.ua.

новости партнёра
Новости от RED TRAM