5’nizza знову разом! 30 травня - перший концерт за 10 років!

  • Дата: 14:11 10-05-2015
  • Просмотров: 31290
  • Печать

5’nizza — блискучий дует Андрія «Сана» Запорожця і Сергія Бабкіна — знову разом, через майже 10 років!

5’nizza — мабуть, найяскравіше та найбільш самобутнє музичне явище «нульових». Їх популярність була воістину вибуховою — завдяки «сарафанному» радіо пісні моментально пішли в народ і розійшлися на цитати. Маючи в арсеналі лише два голоси і акустичну гітару, 5’nizza з легкістю збирала зали практично будь-якої місткості і популярність групи з роками анітрохи не йшла на спад.

Тим не менш, в процесі запису третього альбому шляхи Сана і Бабкіна розійшлися. Кожен зробив цілком успішну сольну кар’єру, але гурта 5’nizza все одно не вистачало — адже майже у кожного шанувальника є своя дуже особиста історія, пов’язана з цими піснями, а у дуету була своя, абсолютно унікальна і неповторна магія.

І ось, нарешті, довгоочікувана подія — реюніон. «За 10 років ми, як два окремих елементи, побували в різноманітних експериментальних з’єднаннях. Яка ж хімічна реакція відбудеться цього разу?» — задається питанням Сергій Бабкін. «Після 10 років мовчання ми вирішили, що нам знову є що сказати, а старі пісні можливо знайдуть нове життя і сенс,» — говорить Сан.

У квітні музиканти представили 2 нові спільні пісні: I Belive in You та «Вперед»

Чи будуть на концертах в травні представлені нові композиції — поки невідомо. У будь-якому разі, майбутні концерти з розряду подій, які в жодному разі не можна пропускати — адже чекати повернення 5’nizza довелося майже 10 років!

30.05.2015, 20:00

Stereo Plaza (пр-т. Червонозоряний, 119), Київ

Квитки на kasa.in.ua

новости партнёра
Новости от RED TRAM