У ТРЦ Gulliver відкрито магазин «Прованс»

  • Дата: 16:18 20-05-2015
  • Просмотров: 2361
  • Печать

20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору «Прованс». Десятий, ювілейний, магазин мережі розташовано на 4 поверсі ТРЦ Gulliver. Асортимент товарів для дому та інтер'єру, які представлені у торгово-розважальному центрі, розширено.

«Комфорт, затишок і сімейні цінності - це основи філософії нашого бренду, - коментує бренд-менеджер мережі «Прованс» Марина Краус. - Ми пропонуємо нашим покупцям найкращі та якісні товари для створення комфорту і приємної атмосфери в улюбленій оселі. Наш текстиль виготовляється в Україні, для пошиття виробів ми використовуємо якісні італійські тканини, ексклюзивним імпортером яких є наша компанія. Щодо модних тенденцій, то в новому сезоні ми пропонуємо покупцям широкий асортимент виробів у традиційному прованському стилі - з акцентом на рослинні мотиви і квіткові візерунки».

У період з 20 по 24 травня перших відвідувачів магазину чекають приємні сюрпризи та подарунки, гарантоване отримання клубної картки від мережі «Прованс», а також можливість взяти участь у розіграші цінних призів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM