Відтік кадрів ПАТ «Дніпрогаз» може призвести до дестабілізації у газовій галузі

  • Дата: 13:17 26-05-2015
  • Просмотров: 33587
  • Печать

З 2011 року НКРЕКП не враховує пропозиції газорозподільних компаній щодо інфляційних процесів під час формування фонду оплати праці. Через це впродовж останніх чотирьох років заробітна плата працівників ПАТ «Дніпрогаз» залишається низькою. Зараз середньомісячна заробітна плата працівників компанії майже на 12% менша від середньої заробітної плати по Дніпропетровській області. За даними Державної служби статистики України середня зарплата у нашому регіоні станом на 29.04.2015 р. складає 4196 грн.  

Частка фонду оплати праці, закладеного у тарифах на постачання і транспортування природного газу для ПАТ «Дніпрогаз», з 2013 року до цього часу зменшилась на 10,9%. До того ж самі тарифи значно занижені.

Доки зарплата працівників компанії практично «заморожена» держрегулятором, інфляція досягла 36,6% (дані Держстата за І квартал цього року). Це означає суттєве падіння реальної заробітної плати, адже з кожним місяцем працівники можуть придбати меншу кількість товарів і послуг.

«При формуванні тарифів на транспортування та постачання природного газу, які введено в дію з 1 квітня 2015 року, НКРЕКП не передбачило збільшення їх складової на оплату праці», - пояснює Голова правління ПАТ «Дніпрогаз» Світлана Пікінер.

Відтік кваліфікованих кадрів призведе до проблем з утриманням газопроводів у належному стані, виконанням програм з їх модернізації, а найголовніше, із забезпечення безперебійного та безаварійного постачання газу нашим споживачам.

новости партнёра
Новости от RED TRAM