У БФК Gulliver відкриється супермаркет «Сільпо»

  • Дата: 16:29 08-06-2015
  • Просмотров: 33925
  • Печать

У багатофункціональному комплексі Gulliver відкриється супермаркет «Сільпо». Відповідної домовленості досягнуто і закріплено договором між БФК Gulliver та оператором мережі супермаркетів «Сільпо» – ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД».

Новий магазин займе площу, де раніше знаходився супермаркет «Гурман-Фуршет».

«Наша мета – забезпечити відвідувачів Gulliver можливістю придбати тут весь спектр товарів і послуг найвищої якості. А у відносинах з орендарями для нас важливі насамперед конструктивність та добросовісність. Ми впевнені, що саме такий характер відносин ми вибудуємо з новим орендарем на тривалий час», – наголосила керуюча БФК Gulliver Лілія Різва.

Супермаркет «Сільпо» розміщуватиметься на площі понад 4500 кв. м. У ньому будуть представлені якісні продукти як від українських виробників, так і товари власного імпорту від світових постачальників, натуральні продукти, приготовані за традиційними рецептами, та ін.

Перед початком роботи нового супермаркету внутрішні простори як торгового залу, так і прикасової зони будуть суттєво реорганізовані. Головна мета такої реконцепції – приведення їх у відповідність до сучасних вимог, а також рівня ТРЦ Gulliver і забезпечення для споживачів максимального комфорту.

новости партнёра
Новости от RED TRAM