«МТС Україна» відкриває літній табір 3G Smart Club

  • Дата: 04:35 18-06-2015
  • Просмотров: 35883
  • Печать

Український оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» запускає літній табір, де студенти та школярі вивчатимуть мобільні технології. В рамках табору 3G Smart Club проходитимуть зустрічі зі школярами і всіма бажаючими, кого цікавлять інновації, гаджети в Україні та світі. Учасниками літньої серії майстер-класів вже стали студенти комп’ютерної академії «ШАГ»

На першому занятті літнього табору експерти «МТС Україна» поговорять зі студентами про 3G інтернет, можливості сучасних смартфонів та планшетів. Спеціальною темою дня стане «Візуалізація та професійна фотозйомка з допомогою смартфона». Практична частина заняття буде присвячена темі мобільної безпеки для інтернет користувачів. Слухачі протестують останні моделі смартфонів від Huawei, а також отримають можливість відчути супершвидкість 3G інтернету від «МТС Україна» під час інтерактивного квесту. Модеруватиме захід IT-журналіст Олександр Іваник.

Нагадаємо, що у квітні 2015 р. «МТС Україна» разом з компанією Huawei розпочала співпрацю в галузі освіти і провела серію спільно організованих майстер-класів про технології та гаджети. Зареєструватись та прийти на 3G Smart Club може кожен бажаючий, відповівши на декілька запитань анкети.

«МТС Україна» активно підтримує освітні проекти різних організацій і компаній, а також реалізує ряд власних освітніх проектів для абонентів і партнерів, серед яких історичний інтерактивний проект «Віртуальна історія», що працює на основі доповненої реальності, конкурс наукових робіт для студентів технічних спеціальностей «Професіонали майбутнього». Найпопулярнішим освітнім проектом серед абонентів є «Мобільна академія МТС».

«Мобільна академія МТС» – це масштабний освітній проект, який об'єднує три основних напрямки.

Екскурсії в офіси «МТС Україна», уроки мобільної грамотності та профорієнтаційні заняття для школярів і студентів. Торік центральний технічний центр МТС відвідали близько 200 школярів та студентів технічних вузів. Хлопці та дівчата своїми очима побачили, як працює обладнання, а також познайомилися з історією мобільного зв'язку в світі і в Україні.

«Мобільна академія для батьків», де діти вчать своїх батьків і вчителів навичкам роботи зі смартфонами і мобільним інтернетом. За це відповідають «мобільні професори», яких вибрали за підсумками проведеного конкурсу на кращий сценарій уроку мобільної грамотності для батьків. Вони створили на базі своїх шкіл «Мобільні вчительські» (команди учнів, які провели уроки у своїх школах), навчивши користуватися мобільним інтернетом більше 200 дорослих. Проект реалізований на базі Всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник.ua».

Майстер-класи для абонентів МТС з найбільш актуальних можливостей мобільного інтернету. У мобільній академії МТС можна дізнатися про те, як користуватися своїм розумним телефоном і сервісами, які можуть бути корисні в повсякденному житті: дистанційна оплата комунальних послуг, пошук і купівля товарів, продуктів і ліків, спілкування через інтернет з родичами в інших країнах і багато іншого.

новости партнёра
Новости от RED TRAM