26 червня у Антверпені стартує XVI щорічний пивний фестиваль Beer Passion Weekend

  • Дата: 06:37 26-06-2015
  • Просмотров: 33844
  • Печать

Цими вихідними, з 26 по 28 червня, у місті Антверпен, Бельгія відбудеться XVI фестиваль Beer Passion Weekend. Масштабне свято, що пройде просто неба на площі Гроенплац, відображає багатовікову любов бельгійців до пивоварного мистецтва, традиційної кухні та національної культури.

На фестивалі, що з кожним роком збирає все більше учасників, 50 пивоварень запропонують гостям понад 170 сортів пива. Насолодитися таким розмаїттям можна буде в одному з найбільш мальовничих місць Антверпена – на площі Гроенплац, що розташована у самому серці Старого міста поруч із Собором Антверпенської Богоматері. У якості музичного супроводу свята виступатимуть гурти Brass Band та Dixieland Jazz, які гратимуть живі концерти джазової музики.

Бен Вінкен, організатор Beer Passion Weekend, редактор і видавець журналу Bièrepassion Magazine та відомий бельгійський пивний сомельє: «Основна мета заходу – створення культурного та освітнього підходу до споживання пива як складного напою, що є ароматним, чуттєвим, натуральним і завжди актуальним витвором мистецтва, виробництво якого сходить до часів античності».

Серед постійних учасників заходу – Бельгійська Асоціація сімейних пивоварів, продукція якої завжди радує відвідувачів фестивалю своїми найновішими витворами. На Beer Passion Weekend будуть представлені всі традиційні бельгійські сорти пива: пшеничне, абатське та трапістське, ламбік та крік, а також світле, темне та червоне пиво. За доброю щорічною традицією на фестивалі також відбудеться презентація кількох нових сортів пива.

Вхід на 16-й фестиваль Beer Passion Weekend безкоштовний. У приймальному наметі за 5 євро відвідувачі зможуть купити дегустаційний кухоль разом із каталогом "Beerpassion". Після цього всі види пива можна буде спробувати за єдиною ціною – 2 євро (за винятком деяких сортів та закусок).

Програма заходу буде цікавою не тільки для поціновувачів-любителів пива, але і для фахівців. У п'ятницю ввечері більшість пивоварів зберуться на урочистому відкритті фестивалю. У суботу та неділю у них буде можливість зустрітися з самим Беном Вінкеном у його барі Belgian Beer Sommelier та продегустувати з ним деякі з найбільш ексцентричних видів бельгійського пива, а також отримати автограф на авторських книгах Бена.

З детальною програмою та іншими подробицями фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті заходу - http://www.bierpassieweekend.be.

новости партнёра
Новости от RED TRAM