У Львові відбудеться фестиваль вуличних видів спорту Yarych Street Fest

  • Дата: 06:45 26-06-2015
  • Просмотров: 33461
  • Печать

5 липня у місті Лева зберуться шанувальники здорового способу життя і активного відпочинку, адже саме в цей день відбудеться щорічний фестиваль вуличних видів спорту Yarych Street Fest.

Мета фестивалю полягає у тому, щоб популяризувати здоровий спосіб життя і заохотити молодь до занять активними, сучасними видами спорту.

Цього року фестиваль охопить три локації. На площі Ринок буде встановлено 8 спортивних майданчиків, один з яких — зі справжньою баскетбольною стійкою NBA, де і відбудеться відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3x3. Поруч пройде турнір зі слем-данку та неймовірне шоу діджеїв.

На площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбудеться богатирський турнір стронгменів, в якому візьмуть участь світові зірки цього виду спорту. Для любителів екстремальних видів спорту на території оновленого скейт-парку, що біля Порохової вежі, пройдуть змагання ролерів, скейтерів, паркурщиків, беміксерів, шанувальників велотріалу. Поруч з професіоналами спробувати себе в екстремальних видах спорту зможуть всі охочі.

Рівно за тиждень до події, 28 червня, у рамках підготовки до фестивалю Yarych Street Fest відбудеться масове інтенсивне тренування спільно зі спортивним клубом DODGI. На учасників чекає функціональне тренування, що складатиметься зі звичних, але інтенсивних вправ (біг, стрибки, підйом сходами, присідання тощо), які допоможуть не лише розвинути силу і витривалість, але й вдосконалити гнучкість та грацію.

Тренування розпочнеться о 12:00 на площі Ринок. Участь у ньому безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації за тел. (063) 309-07-11, (063) 727-03-17, (098) 847-73-80 або за посиланням https://vk.com/fitness_na_rynku.

новости партнёра
Новости от RED TRAM