IBI-Rating визначило кредитний рейтинг ПАТ «КРИСТАЛБАНК» на рівні uaBBB-

  • Дата: 13:11 10-07-2015
  • Просмотров: 34647
  • Печать

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ «КРИСТАЛБАНК»  на рівні uaBBB- з прогнозом рейтингу «стабільний».

Визначений рівень кредитного рейтингу фінансової установи обумовлений високими показниками капіталізації та ліквідності. Варто зазначити, що зважаючи на кон’юнктуру ринку та нестабільну ситуацію в країні, уразливість Банку до окремих фінансових ризиків підвищується. Через виключну концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками підвищується уразливість Банку до кредитного ризику. Також Рейтингове агентство відмічає виключну концентрацію ресурсної бази Банку за основними кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, яка зумовлена невеликою кількістю кредиторів та може чинити тиск на ліквідність Банку. Показники ефективності діяльності ПАТ «КРИСТАЛБАНК» перебувають на високому рівні. Банк демонструє інформаційну прозорість та відкритість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: більш тривалий період збереження високих показників діяльності включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «КРИСТАЛБАНК», в тому числі: фінансова звітність за квітень – червень 2015 року, планові показники діяльності на 2015 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

новости партнёра
Новости от RED TRAM