«Міст Експрес» спільно з фондом «Овес» збирають пластик для допомоги постраждалим в зоні АТО

  • Дата: 09:47 28-08-2015
  • Просмотров: 33115
  • Печать

24 серпня на Михайлівській площі було проведено благодійну акцію зі збору пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО бійців. Ініціаторами заходу виступили фонд «Овес» спільно з логістичним партнером «Міст Експрес».

Організатори були приємно вражені активністю, з якою кияни брали участь у доброчинній справі. Пляшки та кришечки приносили абсолютно всі, незалежно від віку, статі чи професії. До збору пластику долучилися навіть маленькі діти, яким батьки змалечку пояснюють важливість подібних благодійних заходів.

Ось деякі факти по акції, що відбулася:

  • вік учасників – від 5 до 86 років
  • пляшечки від 0,25 до 5,0 літрів
  • найбільший внесок від однієї особи – 8 мішків, щільно набитих зім’ятими пляшками   
  • загальний обсяг зібраного пластику - 36 мішків пляшок та 4 мішка кришечок, загальною вагою 250 кг
  • розповсюджено 3 тисячі інформаційних флаєрів про акцію в замін на обіцянки долучитися до збору

Для всіх небайдужих пропонуємо відповіді на питання, які найчастіше турбують людей, охочих допомогти:

1). Розташування пунктів збору пластику можна знайти на сторінці фонду «Овес» у фейсбуці або ж просто перейти за посиланням: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z1AAsbxRuhJY.kwR6OYt7YHDg

2). Здавати можна будь-який пластик, що використовувався у харчовій промисловості: пляшки, кришечки з-під води, соку, молочних продуктів і т.д.  Ємності з-під шампунів та іншої побутової хімії не підходять.

3). Протези не виготовляються безпосередньо із зібраного пластику - виготовлення протезів буде забезпечуватися завдяки коштам, вирученим від переробки сировини.

Організатори благодійної акції щиро вдячні всім, хто завітав на Михайлівську площу. Якою б далекою не здавалася мета, тільки разом ми зможемо її досягнути. Ми просимо всіх небайдужих про підтримку та допомогу! Долучайтеся до акції, яка вже проходить по всій території України і яка обов’язково принесе справжню користь захисникам нашої Батьківщини.

За додатковою інформацією звертатись до:

Олександра Поліщук,

alex.sashka@list.ru

+38 063 1352728,

+38 044 3777602

новости партнёра
Новости от RED TRAM