Сучасний шопінг: проста, швидка та безпечна купівля речей в закордонних інтернет-магазинах з доставкою в Україну

  • Дата: 10:29 08-10-2015
  • Просмотров: 33359
  • Печать

Можливості сучасного шопінгу, як і інтернету, сьогодні просто безмежні. Як швидко та безпечно купувати в іноземних інтернет-магазинах, як організувати доставку куплених речей в Україну, які є особливості в цьому процесі - розповідає голова спостережної ради «Міст Експрес» Віктор Миколайович Кучма.  

В першу чергу, варто коротко розказати, яким чином можна здійснювати покупки в іноземних інтернет-магазинах, що таке сервіс myMeest, створений для цього процесу, як ним користуватися та як він працює?

myMeest – це унікальний сервіс з купівлі та доставки речей з інтернет-магазинів з-за кордону до покупця в Україну. myMeest дарує можливість будь-кому купити речі в іноземних інтернет-магазинах, оформити їх в посилку та відправити цю посилку в Україну, виконуючи всі дії в інтернеті на власному комп’ютері або іншому портативному пристрої (планшеті, смартфоні, тощо). При цьому Вам не потрібно приходити на поштове відділення або в банк для оплати, все можна виконати швидко і комфортно у себе вдома чи в офісі.

Скажіть, будь ласка, а як в цілому виникла ідея доставки товарів з закордонних інтернет-магазинів? Чому ви були впевнені, що послуга буде користуватися попитом? Як вдалося відстежити тренд збільшення популярності інтернет-покупок, в тому числі закордонних? 

Поштово-логістична група Міст – міжнародна логістична компанія, яка надає послуги з логістики та доставки посилок вже більше четверті сторіччя. Усі світові тренди розвитку логістики і потреб клієнтів, включаючи динамічно зростаючий ринок електронної торгівлі товарами (інтернет-магазини), враховуються нашою компанією.

Міжнародний статус, членство у всесвітньому поштовому союзі, спеціалізована поштово-митна інфраструктура і бажання населення купувати якісні, але водночас доступні по ціні товари - головні фактори, які пояснюють, чому ми надаємо сервіс доставки товарів з міжнародних інтернет магазинів. А для того, щоб процес виконання закупівлі був максимально простим і доступним – і створено сервіс myMeest. Але вважаємо, що наразі це тільки старт, споживачі послуги в Україні лише тренуються та набираються досвіду. Впевнені, що незабаром обсяги купівель зростуть в 10-ки разів, про що свідчить міжнародна статистику розвитку e-commerce в інших країнах.

Які переваги у myMeest перед конкурентами, які особливості, чим ця доставка відрізняється від інших міжнародних доставок?

Наші переваги, окрім потужного багаторічного міжнародного досвіду і членства в світових поштових організаціях, це потужна логістична інфраструктура безпосередньо в Україні, яка представлена ТД «Міст Експрес». Тому ми виконуємо високотехнологічну доставку до клієнтів з використанням сучасних засобів реєстрації виконання послуги, а також з можливістю вибору будь-якого способу доставки: кур’єром на адресу, до відділення, кількість яких щодня зростає, або до так званих поштоматів, тобто автоматичних пристроїв видачі відправлень, в яких споживач за кілька рухів може самостійно без оператора отримати посилку, виконавши при цьому одразу при необхідності всі оплати.

З якими країнами ви працюєте сьогодні? У які країни та напрямки плануєте заходити в майбутньому?

Сервіс myMeest дає можливість виконати доставку з будь-якої країни світу без обмежень. Після вибору доступного міжнародного поштового оператора в країні замовлення послуги, дане відправлення буде доставлене до одного з наших центрів формування вантажів в Європі, звідки негайно будуть відправлені в Україну. Отже – завдяки платформі перед клієнтами відкритий весь світ, зростати тільки може кількість наших центрів обробки вантажів для пришвидшення та ще більшого комфорту доставки в Україну;

Чи існує специфіка доставки товарів, пов'язана з країною, напрямком, місцевістю? Можете розповісти щось цікаве, що найбільш запам’яталося? З яким континентом працювати найскладніше? Чому?

Специфіка доставки з різних країн насправді існує, але суттєво не впливає  на можливість виконання послуги доставки. Наприклад, при замовленні товарів з Китаю споживачі з задоволенням користуються послугою попередньої ідентифікації відповідності вантажу замовленню, що значно зменшує кількість незадоволених якістю товару та повернень. Є країни, в яких не приймають для оплати платіжні картки, емітовані в Україні. Тоді в нагоді буде послуга myMeest щодо викупу товару для клієнта.

А в яких країнах українці найчастіше купують речі за кордоном – з вашої статистки доставок – з яких країн йде найбільше замовлень та покупок?  

Найбільша зацікавленість споживачів зафіксована в Китаї (Alibaba.com), США (з їх мега торговими платформами eBay та Amazon.com), у Європі в Німеччині, Італії, набувають популярності покупки у Польщі.

Припустимо, я хочу купити у Польщі кілька дитячих речей з доставкою через myMeest. Яким чином мені діяти, чи буде певне «підводне каміння» на будь-якому етапі, як це вирішувати, і основне - наскільки швидко мені привезуть обрані мною речі?

Припустимо, Ви вирішили купити товар у Польщі. В першу чергу, Ви знаходите потрібний інтернет-магазин, наприклад, популярний дитячий Smyk.com. Виконуєте купівлю товару згідно формату магазину та адресою постачання вказуєте наш склад у Польщі (перелік адрес складів у Європі знаходиться на сайті myMeest). До речі, в більшості випадків внутрішня доставка по країні, де знаходиться інтернет-магазин, безкоштовна. Пізніше Ви отримуєте від інтернет-магазину трекінг-номер відправлення (це номер, за яким відбувається відслідковування руху вантажу). Далі переходите на нашу платформу і створюєте своє відправлення: заповнюєте необхідні поля щодо адреси доставки в Україні, вказуєте отриманий від інтернет-магазину трекінг-номер, виконуєте оплату, тощо. Вся процедура займає лише кілька хвилин. А далі очікуєте прибуття посилки в Україну на вказану Вами адресу і вибраним Вами способом доставки (кур’єром на адресу чи до відділення). Всі етапи руху посилки супроводжуються надсиланням до Вас SMS та e-mail повідомлень, так що Ви будете щоденно в курсі подій щодо місцезнаходження Вашого відправлення та зможете безтурботно його очікувати.

Стандартний термін доставки відправлення від часу замовлення до моменту доручення, наприклад у місто Харків, складе не більше 5-6 робочих днів.

Крім розширення списку країн, з якими можна працювати, у які ще напрямки плануєте розвивати послугу? Чим myMeest, скажімо, за рік чи навіть два роки, буде відрізнятися від вже існуючого?

myMeest розвиватиме нові додаткові сервіси, які будуть робити процес здійснення покупок за кордоном більш зручним та комфортним. Наприклад, ми плануємо вдосконалити систему оплати покупок, надати покупцю можливість вибору різних способів доставки в Україну – економ та експрес, працюємо над можливістю  придбання речей в магазинах безпосередньо на сайті myMeest. Впевнені, що платформа буде щороку себе вдосконалювати та відповідати вимогам часу.

новости партнёра
Новости от RED TRAM