ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» врахує переплати за газ від споживачів у подальших взаєморозрахунках

  • Дата: 11:24 16-10-2015
  • Просмотров: 33576
  • Печать

Уже більше трьох місяців на території м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобеляцького району Полтавської області гарантованим постачальником газу є ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Тож, починаючи з 1 липня 2015 року, оплата послуг з газопостачання здійснюється на окремі рахунки зі спеціальним режимом використання у Державному банку «Ощадбанк» нового постачальника газу.

До моменту створення нової організації у багатьох споживачів ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз» були переплати за використаний газ. У зв’язку з цим на сьогоднішній день  надходить велика кількість питань щодо подальшої долі цих коштів. Директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь переконує, що приводів для хвилювання немає.

«Усі переплачені кошти, що з тих чи інших причин утворились у частини споживачів ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз», обов’язково будуть враховані при подальших розрахунках за спожитий природний газ, - пояснює Тетяна Соболь. – Разом із передачею особових рахунків споживачів від попередніх постачальників до ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» будуть переведені і переплачені кошти на їх рахунках».

Нагадуємо, що з метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий газ усім споживачам необхідно щомісяця, 30 або 31 числа, знімати і передавати показання лічильників до газового господарства будь-яким зручним для них способом. Памятайте, що систематичне отримання фактичних показників побутових газових лічильників фахівцями газового господарства у кінці місяця дає змогу здійснювати нарахування за спожите блакитне паливо у відповідності до його фактично використаних обсягів.

Передати показання в газове господарство можна різними способами:

1. з 8.00 до 17.00 (у робочі дні) зателефонувати в абонслужбу газового господарства за місцем проживання;

2. 3 8.00 до 20.00 (протягом усього тижня) через Контакт-центр підприємства за номерами:

(056) 78-70-104 - для Дніпропетровської області;

(056) 78-78-104 - для м. Дніпропетровськ;

(056) 46-26-104 - для м. Кривий Ріг;

3. за електронною поштою: contact@dpgor.104.ua.

новости партнёра
Новости от RED TRAM