Встановлення лічильників забезпечує 100% обліку природного газу

  • Дата: 14:41 23-11-2015
  • Просмотров: 33161
  • Печать

На сьогоднішній день ПАТ «Дніпрогаз» спрямовує всі зусилля на встановлення лічильників споживачам Дніпропетровська та Дніпропетровського району, які використовують газ для підігріву води та приготування їжі (мають проточний газовий водонагрівач та плиту). Такі абоненти повинні бути забезпечені приладами обліку до кінця 2015 року. У разі відмови абонентів від встановлення лічильників з 1 січня 2016 року газопостачальна компанія не матиме права постачати їм газ.

Встановлювати газові лічильники зобов’язує Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Ці роботи виконуються за кошти інвестиційної програми підприємства. У випадку, якщо витрати на встановлення безкоштовних лічильників не будуть в повному обсязі передбачені в тарифах газорозподільних підприємств, діюче законодавство не забороняє використовувати інші джерела фінансування, зокрема з сільських, районних, обласних чи державних бюджетів або власним коштом споживачів.

«Безкоштовні лічильники встановлюються відповідно до сформованих на підприємстві графіків, які для зручності споживачів щотижнево оприлюднюються на офіційному сайті компанії, - зазначає перший заступник Голови правління – головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. - Ми закликаємо мешканців міста активніше залучатися до процесу встановлення лічильників та не перешкоджати працівникам газового господарства у цьому питанні».

Якщо споживач бажає прискорити процес встановлення лічильника газу та готовий зробити це за власні кошти, він може звернутися до компаній, які мають відповідні ліцензії та дозвіл на виконання даного виду робіт. Зі списком таких компаній можна ознайомитись на офіційному сайті Держгірпромнагляду.

ПАТ «Дніпрогаз» нагадує: встановлення лічильника газу – це крок до заощадливого використання енергоресурсу та економії коштів.

новости партнёра
Новости от RED TRAM