ПАТ «Дніпрогаз» радить своєчасно передавати показники лічильників газу через Особистий кабінет

  • Дата: 13:12 02-12-2015
  • Просмотров: 33316
  • Печать

Для коректного розрахунку обсягів фактично спожитого газу мешканцям Дніпропетровська та Дніпропетровського району необхідно щомісяця, станом на 1 число, знімати показання приладів обліку та передавати їх до газового господарства 1,2 або 3-го числа. Це дасть змогу споживачам бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який було використано.

На сьогоднішній день одним з найзручніших способів передачі показників Вашого приладу обліку газу є Особистий кабінет на сайті 104.ua. З моменту запуску даного сервісу ним вже скористались більше 20 тисяч клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше прогнозованого.

В подальшому користувачі послуг з газопостачання можуть переконатись у правильності обробки даних. Показання лічильника, які відправлені споживачем з Особистого кабінету, повинні бути зараховані на особовий рахунок в той же день. Обробка даних, переданих через Контакт-центр, займе більше часу.

«Згідно з «Кодексом газорозподільних систем», що був затверджений Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р. і набув чинності 27.11.2015 р., показання приладів обліку від споживачів прийматимуться ПАТ «Дніпрогаз» до 5 числа місяця, наступного за звітним. Однак, у зв’язку з тим, що 5-го числа вже формуються рахунки за газ, а на обробку даних лічильників газу, переданих через Контакт-центр, необхідно кілька днів, ми просимо наших споживачів сповіщати про фактичні показники лічильників раніше – принаймні до 3-го числа місяця, наступного за звітним», - говорить Голова правління ПАТ «Дніпрогаз» Світлана Пікінер.

Нагадуємо, що окрім Особистого кабінету передати показання приладу обліку можна любим зручним для споживача способом:

- за допомогою Контакт-центру ПАТ «Дніпрогаз»: тел. (056) 78-78-104, щоденно з 08.00 до 20.00;

- надіславши листа  на електронну адресу contact@dpgor.104.ua;

- через SMS-повідомлення на номер 097-0-104-104.

новости партнёра
Новости от RED TRAM