ПАТ «Дніпрогаз» радить своєчасно інформувати про фактичні обсяги спожитого газу

  • Дата: 17:01 29-12-2015
  • Просмотров: 33089
  • Печать

Для коректного відображення фактичного споживання природного газу мешканцям Дніпропетровська та Дніпропетровського району необхідно щомісяця, станом на 1 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані до газового господарства. Це дозволить споживачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати до ПАТ «Дніпрогаз» 1, 2 або 3-го числа.

«Якщо показання лічильника зняті та передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше розрахункового», - зазначив помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов.

Передати показання лічильників газу можна будь-яким зручним для споживачів способом:

-  через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua;

-  за допомогою Контакт-центру ПАТ «Дніпрогаз» за телефоном (056) 78-78-104;

-  через sms-повідомлення на номер (097) 0-104-104;

-  надіславши листа на е-mail: contact@dpgor.104.ua.

У подальшому користувачі послуг з газопостачання можуть переконатись у правильності обробки даних. Показання лічильника, які відправлені споживачем з Особистого кабінету, повинні бути занесені на особовий рахунок у той же день. Обробка даних, переданих через Контакт-центр, займе більше часу.

Нині найбільш зручним способом передачі показань лічильника є Особистий кабінет. У той же день споживач самостійно може переконатись, що фактичний обсяг спожитого газу враховано на особовому рахунку. Такому споживачу не треба звертатись за додатковою інформацією до Контакт-центру підприємства.

Показання приладів обліку від споживачів прийматимуться ПАТ «Дніпрогаз» до 5 числа місяця, наступного за звітним. Однак, у зв’язку з тим, що дані лічильників газу, передані через Контакт-центр, оброблюються кілька днів, спеціалісти ПАТ «Дніпрогаз» радять сповіщати про фактичні обсяги споживання раніше.

новости партнёра
Новости от RED TRAM