У 2015 році аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Дніпрогаз» опрацювала понад 25 тисяч заявок від населення

  • Дата: 09:47 01-03-2016
  • Просмотров: 30722
  • Печать

Протягом 2015 року аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ «Дніпрогаз» прийняла від населення близько 25,4 тисячі заявок, з яких понад 19 тисяч - про витоки газу. Статистика нещасних випадків при використанні газу у побуті свідчить, що найчастіше причинами аварій є самовільне втручання у систему газопостачання, заміна газових приладів та недотримання правил безпеки.

Більшість звернень, що надходять до АДС, пов’язані з витоком газу, решта – з механічними пошкодженнями та несправністю газових приладів і обладнання. Причиною виникнення надзвичайної ситуації може стати навіть незначна несправність. Мало хто зі споживачів звертає увагу на те, що, наприклад, термін експлуатації котлів складає в середньому 10 років. Після цього їх потрібно або міняти, або проводити капітальний ремонт.

«ПАТ «Дніпрогаз» приділяє значну увагу модернізації системи обслуговування клієнтів. Якість та оперативність виконання спеціалістами аварійних бригад своїх службових обов’язків залежить від рівня їх професійної майстерності та оснащення, - говорить перший заступник Голови правління – головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Суттєва частина ресурсів компанії направляється на закупівлю обладнання, оновлення автопарку, підтримання укомплектованості аварійних машин».

Автомобілі служби «104» укомплектовані радіозв’язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами. Близько 150 одиниць автотранспорту, в тому числі 12 автомобілів служби «104», обладнано системою GPS-навігації. Це допомагає значно скоротити час приїзду бригади АДС до місця виклику.

АДС – газова служба екстреного реагування, яка працює без вихідних, у цілодобовому режимі. Її головне призначення - локалізація і ліквідація аварійних ситуацій. Саме тому оптимізація та вдосконалення роботи цієї служби є одним з основних завдань компанії у сфері забезпечення безаварійності та безперебійності газопостачання Дніпропетровська та Дніпропетровського району.

ПАТ «Дніпрогаз» та Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області нагадують: суворе дотримання правил безпеки використання газу у побуті допоможе попередити трагічні випадки. Для запобігання отруєнь чадним газом забороняється використання газових плит для обігріву житлових приміщень, а також експлуатація газових колонок та опалювальних котлів за відсутності тяги під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Если вы любитель порно со зрелочками и мамками, тогда выбирите эту категорию и смотрите. Смотрите и наслаждайтесь, как мамки за 30 получают горячие, возбужденные, крепкие члены в свои похотливые дырочки. Вы найдете на свой изощренный вкус именно то, что подходит только вам.

Відчувши запах газу, закрийте газові крани, провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення, електроапаратуру. Викличте аварійну службу за  телефоном 104. Подбайте про власну безпеку!

новости партнёра
Новости от RED TRAM