Гурт «Біллі Мілліґан Бенд» випустив альбом для сучасної української інтелігенції

  • Дата: 14:23 09-03-2016
  • Просмотров: 31435
  • Печать

«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості».

Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту – він постійно змінюється і не підкоряється правилам якогось одного стилю чи напрямку. Автором текстів є фронтмен гурту - Макс Прудеус, - музику ж створює колективний розум «Біллі Мілліґан Бенд».

«Хворий на любов» - саме під такою назвою нещодавно вийшов другий альбом українського арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Робота над ним тривала символічних 9 місяців. Родзинкою акустичного року від «Біллі Мілліґан Бенд» є живі музичні інструменти – віолончель, рояль, басгітара, перкусія та акустична гітара, а вміле поєднання їх із молодіжним бітбоксом та жіночим бек-вокалом додало музиці сучасності та гармонійності.

«Основним меседжем альбому є прививання любові до нової та якісної української музики. Тому для запису нової платівки були запрошені кращі музиканти країни. Так, наприклад, перкусію записав Орхан Агабейлі, а віолончель – Жанна Марчинська. Гармонійно поєднавши інструментальний саунд із ліричними текстами, ми сподіваємось та віримо, що змогли створити потужну суміш українського арт-року для сучасної інтелігенції, - зазначає фронтмен гурту «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус.

Слухати альбом можна тут: https://soundcloud.com/billy-milligan-band/sets/hvorii_na_liubov

Завантажити тут: http://www.ex.ua/98504064

У 2014 року кияни випускають першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Синглами до неї стають "Спати з тобою" та "Пробачити мені". До неї увійшли 9 пісень. На більшу половину з них були відзняті відеороботи.

Виходу другої платівки передували кілька синглів, які також отримали відеоряд.

У відеороботі «Скажи» використовується дуже складна техніка водної анімації – Ебру. І на момент виходу відео, воно було одним із трьох у світі, де використовуються малюнки фарбами на воді.

новости партнёра
Новости от RED TRAM