НКРЕКП затвердила бюджет інвестпрограми ПАТ «Дніпрогаз» у розмірі 98,9 млн. грн.

  • Дата: 11:10 20-04-2016
  • Просмотров: 33052
  • Печать

У 2016 році на модернізацію об'єктів газотранспортної системи, підвищення рівня надійності та безпеки газопостачання Дніпропетровська та Дніпропетровського району ПАТ «Дніпрогаз» спрямує 98,9 млн. грн. Саме таку суму в рамках інвестиційної програми компанії на поточний рік затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На виконання державної програми з оснащення багатоповерхового житлового фонду будинковими лічильниками газу у 2016 році компанія спрямує 48,7 млн. грн., що становить 49,2% від загального обсягу інвестпрограми.

Окрім цього, серед заходів, які заплановано виконати в рамках інвестиційної програми, - реконструкція та заміна обладнання на газорозподільчих пунктах та шафових розподільчих пунктах на суму 4,8 млн. грн., капітальні ремонти та реконструкція розподільчих газопроводів на суму понад 3,4 млн. грн., будівництво 4 нових та капремонти понад 30 існуючих об’єктів електрохімічного захисту вартістю близько 3 млн. грн.

«Пріоритетним напрямком діяльності підприємства у 2016 році є встановлення лічильників на виконання вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», - розповідає перший заступник Голови правління – головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – З початку року наші спеціалісти встановили близько 60 будинкових лічильників газу у багатоповерхівках міста. Таким чином налагоджується приладовий облік споживання блакитного палива в умовах обмеженого бюджету».

Інвестпрограма ПАТ «Дніпрогаз» схвалена Постановою НКРЕКП від 31.03.2016 р. № 545. Основним джерелом фінансування усіх передбачених програмою заходів є амортизаційні відрахування та прибуток компанії. Реалізація заходів інвестпрограми відповідає принципам довгострокової стратегії підприємства щодо зменшення втрат природного газу, покращення енергоефективності газотранспортної системи Дніпропетровська та Дніпропетровського району та підвищення рівня безпеки газопостачання населення.

новости партнёра
Новости от RED TRAM