Компанія АББ поставить спеціальні трансформатори для найпотужніших у світі вітрових турбін

  • Дата: 11:39 11-05-2016
  • Просмотров: 33234
  • Печать

Компанія АББ поставить 40 спеціальних трансформаторів для оснащення вітрових турбін для вітрової електростанції в Ірландському морі. Морські вітрові турбіни MHI Vestas Offshore Wind мають висоту 195 м, що складає приблизно дві третини висоти Ейфелевої вежі, та вагу 1000 тон, що приблизно вдвічі більше повністю завантаженого літака Airbus A380. Їхні 80-метрові роторні лопаті обертаються у повітрі площею, яка дорівнює трьом футбольним полям та можуть виробляти до 8 мегават електроенергії, що робить їх найпотужнішими вітровими турбінами у світі.

Компанія АББ отримала замовлення від компанії MHI Vestas Offshore Wind для морської вітрової електростанції Walney Extension, що розташована у 19 кілометрах на захід від острова Уолні біля узбережжя Кабмрії, Англія. Ця морська вітрова електростанція належить данській енергетичній компанії DONG Energy A/S. Ця угода є продовженням замовлення, що було зроблено наприкінці 2014 року на 32 спеціальних трансформатора для оснащення подібних турбін на вітровій електростанції Burbo Bank Extension Offshore Wind Farm, що також розташована в Ірландському морі.

Walney Extension забезпечить додатковий потенціал генерації у 660 МВт (MW) на додаток до потужності вже існуючої морської вітрової електростанції у 367 МВт (MW). На західну частину цієї електростанції, для якої компанія АББ поставить трансформатори, припадатиме половина нової потужності, тобто 330 МВт (MW). Як повідомлялося раніше, компанія АББ також отримала контракт на постачання кабельної системи на високу напругу, по якій електроенергія з вітрового парку Walney Extension надсилатиметься на материк.

Після завершення морські вітрові електростанції Walney разом зможуть забезпечувати чистою електроенергією більше 800 000 домогосподарств, що зробить значний внесок у досягнення мети Великої Британії – генерації 15 відсотків від загального виробництва електроенергії з відновлюваних джерел до 2020 року та скорочення викидів вуглекислого газу.

Трансформатор АББ (9,7 мегавольт ампер, 34 кіловольт) буде встановлено всередині вежі турбіни разом з супутнім обладнанням на низьку напругу. Спеціальні трансформатори АББ відповідають найсуворішим вимогам щодо електрики та механіки, що є обов’язковою умовою для відкритого моря, де якість та надійність є критичними. Цей трансформатор має спеціально розроблені властивості та використовує найсучаснішу сировину та комплектуючі. Він стійкий до вібрації та короткого замикання та має компактні розміри, щоб підходити до дверної рами турбіни. Він також важить на 30 відсотків менше, ніж аналогічний стандартний трансформатор.

«Ці трансформатори розроблені спеціально, щоб відповідати конкретним вимогам щодо їх застосування на найпотужніших вітрових турбінах та є свідченням того, що міць технологій та інновацій АББ є ключовим фактором, коли йде мова про створення вартості для наших клієнтів, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ. – Ми раді, що продовжуємо робити внесок в інтеграцію більшої кількості електроенергії з відновлюваних джерел в енергетичну систему, що є ключовим напрямом нашої стратегії  “Наступний рівень”».

Компанія АББ пропонує повний спектр силових та розподільчих трансформаторів, що розроблені для надійності, довговічності та ефективності. АББ є найбільшим у світі виробником трансформаторів і пропонує як трансформатори з рідким наповнювачем, так і сухого типу, а також сервіс для повної підтримки протягом всього життєвого циклу, у тому числі запчастини та комплектуючі.

новости партнёра
Новости от RED TRAM