Компанія АББ представляє інноваційне модульне рішення для енергетики

  • Дата: 14:03 17-05-2016
  • Просмотров: 33144
  • Печать

Безперебійний розподіл електроенергії в одній системі збільшить надійність енергопостачання у дата-центрах та лікарнях

Компанія АББ запускає масштабоване рішення для розподілу та захисту електроенергії для застосування у критично-важливих використаннях, таких як дата-центри та лікарні. Рішення АББ MNS-Up інтегрує безперебійне енергопостачання та розподільчі технології в одну модульну систему, що може зменшити площу, яку вона займає, до 30 відсотків, збільшити термін експлуатації та значно знизити витрати на технічне обслуговування.

Як високо інтегроване рішення, що повністю масштабується, MNS-Up дозволяє замінювати модулі розподільчих пристроїв та безперебійного енергопостачання безпечно та швидко, не відключаючи електроенергію. Відповідальне споживання електроенергії та зростання підприємств забезпечуються завдяки запланованим покроковим доповненням. Надмірна потужність є такою ж серйозною проблемою для операторів дата-центрів, як і простій. Для найбільшої ефективності, дата центр та його енергопостачання мають зростати одночасно, по мірі розширення бізнесу. Щоб відповідати цим вимогам, MNS-Up можна швидко масштабувати.

Згідно компанії Cisco Systems, у 2016 році Інтернет трафік перевищить 1 зетабайт – 1 млрд. терабайт – що є п’ятикратним збільшенням за останні п’ять років. Це є еквівалентом 300 млрд. годин відео, або 5 000 раз всіх слів, коли-небудь вимовлених людством. Маючи такий вибух кількості даних та сучасну інформаційну економіку, дата-центри стали критично-важливою інфраструктурою, що потребує надійного, ефективного та масштабованого енергопостачання.

«Як новатор передових технологій, наша компанія надає рішення, що відповідають найскладнішим завданням наших клієнтів. MNS-Up є модульним рішенням, що може допомогти операторам дата-центрів за потреби розширити свій бізнес, – зазначає Тарак Мехта, керівник бізнес-напряму «Обладнання для електрифікації» компанії АББ. – Як частина стратегії АББ «Наступний рівень», ми зосереджені на підтримці наших клієнтів – дата-центрів, які швидко зростають, низкою інноваційних рішень».

Експериментальне застосування у Швейцарії включає Швейцарський дата-центр Green Datacenter AG, що використовує систему MNS-Up на 5,2 мегават у приміщенні площею 7 265 м2 у районі Цюріх-Вест та в Університетському Госпіталі у Базелі. В нашем сайте titan gel buyurtma berish по невысокой цене, возможны скидки.

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють понад 140 співробітників.

новости партнёра
Новости от RED TRAM