Контакт-центр ПАТ "Дніпрогаз" обробив понад 30 000 звернень споживачів

  • Дата: 16:56 02-06-2016
  • Просмотров: 33376
  • Печать

Впродовж квітня 2016 року оператори Контакт-центу ПАТ «Дніпрогаз» опрацювали 30,7 тис. дзвінків від споживачів природного газу м. Дніпропетровська та Дніпропетровського району. Майже третина звернень стосується передачі показань приладів обліку газу. Найшвидше та найзручніше показання газового лічильника можна передавати за допомогою SMS на короткий номер 7104.

За минулий місяць за допомогою сервісів компанії показання лічильників передали 15,6 тисяч споживачів "Дніпрогазу". З них понад 2,5 тисячі клієнтів скористалися сервісом передачі показань за допомогою SMS на номер 7104.

«Новий сервіс передачі показань лічильників газу було запроваджено 1 квітня 2016 року з метою підвищення якості обслуговування споживачів компанії. Ця послуга дозволяє суттєво зекономити час клієнтів та робить процес передачі обсягів спожитого газу максимально простим», - розповідає Голова правління ПАТ «Дніпрогаз» Світлана Пікінер.

При передачі показань приладів обліку газу за допомогою SMS на короткий номер 7104 у повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує наступну відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Нагадаємо, що окрім запровадженого сервісу, передати показання лічильників газу до газової компанії можна наступним чином:

• через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.uа;

• звернувшись  до Контакт-центру за номером (056) 78-78-104, щоденно з 08.00 до 20.00;

• надіславши SMS-повідомлення на номер (097) 0-104-104;

• надіславши листа на електронну адресу: contact@dpgor.104.ua;

• надавши особисто оператору (на прийомі) абонентної служби.

Процедура та терміни передачі показань передбачені положеннями Кодексу газорозподільних систем, затвердженого НКРЕКП. Споживачі мають фіксувати фактичні дані приладу обліку газу станом на 1-е число місяця, наступного за розрахунковим. Прийом показань здійснюється з 1 по 5 число включно. Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно. Своєчасно подавши дані лічильника, споживач може бути впевнений, що сплачує саме за той обсяг газу, який використав. Окрім цього, фахівці ПАТ «Дніпрогаз» проводять контрольне зняття показань лічильників не рідше, ніж раз у півроку.

новости партнёра
Новости от RED TRAM