Фахівці «Єдиного вікна» ПАТ «Дніпрогаз» опрацювали понад 1,6 тисяч звернень споживачів

  • Дата: 09:27 19-07-2016
  • Просмотров: 35248
  • Печать

За 6 місяців поточного року до відділу організації обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпрогаз» звернулось понад 1,6 тисяч чоловік. Клієнтський сервіс в режимі «Єдиного вікна» успішно функціонує в структурі компанії з 2009 року, що дозволяє значно скоротити строки підключення споживачів до системи газопостачання.

Так, за перше півріччя 2016 року фахівцями сервісного центру «Єдине вікно» укладено 76 договорів на стандартне приєднання та 41 – на нестандартне приєднання, видано близько 800 технічних умов на газифікацію. Майже 250 споживачів вже отримали послугу, і переважна більшість користується природним газом.

Звернення до професіоналів за консультаціями при отриманні технічних умов допоможе уникнути низки суттєвих проблем, насамперед мінімізувати витрати споживачів. Технічні умови містять у собі інформацію про схеми підключення до газових мереж, роботи, які мають бути виконані для підключення до системи газопостачання, умови подання та розміри потужностей, точки підключення, заходи, необхідні для організації обліку споживаного газу.

«Робота клієнтського сервісу «Єдине вікно» – це крок назустріч населенню. Тут люди отримують готовий продукт у вигляді наданої послуги в регламентовані строки, а оформленням всієї необхідної документації і координацією окремих етапів роботи займаються фахівці компанії, - зазначає Голова правління ПАТ «Дніпрогаз» Світлана Пікінер. – Послуги «Єдиного вікна» доступні кожному мешканцю Дніпропетровська та Дніпропетровського району. Людині не треба стояти в чергах, обходити різні кабінети та підрозділи підприємства для збору відповідних підписів та дозволів». Если вы хотите приобрести медицинский сертификат , то тут вы можете http://medsert.pro/ купить медицинский сертификат к медицинскому сертификату вы так же можете купить удостоверение о повышении квалификации.

ПАТ «Дніпрогаз» постійно прагне вийти на новий рівень взаємодії з клієнтами і надалі вдосконалювати їх обслуговування. Принцип роботи «Єдиного вікна» – допомогти замовнику не перейматися окремими етапами газифікації, в максимально короткий термін подати заяву, заповнити опитувальний лист, укласти договір та отримати усі необхідні консультації щодо видачі технічних умов, погодження проектів газифікації, монтажу газового обладнання, врізання та пуск газу.

Публічне акціонерне товариство «Дніпрогаз» забезпечує природним газом місто Дніпропетровськ і Дніпропетровський район. Система газопостачання Дніпропетровська – це близько 7 тисяч км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тисяч абонентів Дніпропетровська, 2,3 тисяч промислових підприємств, 158 бюджетних установ, 100 комунально-побутових об'єктів. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. ПАТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців Дніпропетровська. Штат підприємства налічує близько 1700 чоловік.

новости партнёра
Новости от RED TRAM