У 2016 році понад 175 тисяч клієнтів скористались безкоштовними сервісами ПАТ «Дніпрогаз»

  • Дата: 14:41 29-07-2016
  • Просмотров: 30912
  • Печать

З початку року понад 175 тисяч мешканців Дніпропетровська та Дніпропетровського району скористались безкоштовними сервісами ПАТ «Дніпрогаз» для отримання інформаційно-консультаційних послуг з питань газопостачання. Близько 50% звернень споживачів до газової компанії стосуються передачі показань приладів обліку газу та перевірки стану особових рахунків.

Зокрема, за 6 місяців 2016 року оператори Контакт-центру підприємства опрацювали 175,5 тисяч дзвінків на номер (056) 78-78-104, 87,5 тис. клієнтів надали показання лічильників газу, серед яких понад 77% скористалися сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, 8,6 тис. споживачів надали перевагу відправці СМС на короткий номер 7104, 7,6 тис. обрали можливість відправки показань приладів обліку на електронну пошту contact@dpgor.104.ua, 3,2 тис. абонентів відчули переваги роботи з новим голосовим меню IVR.

«Ми постійно працюємо над впровадженням додаткових сервісів для споживачів газу, - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпрогаз» Марина Коваленко. – Передати показання лічильників, дізнатися ціну на газ чи ознайомитися з новими послугами компанії відтепер можна ще й за допомогою автовідповідача (голосового меню IVR), зателефонувавши до Контакт-центру ПАТ "Дніпрогаз". Таке технічне рішення дозволяє цілодобово надавати телефонне обслуговування та консультації».

Новоствореним інтелектуальним меню за номером (056) 78-78-104 легко керувати для отримання швидких відповідей та важливої інформації стосовно газопостачання. Впровадження системи IVR дозволяє обробляти вхідні дзвінки в автоматичному режимі та надавати інформацію щодо розповсюджених питань. Окрім цього, з появою голосового меню у пікові дні (з 1 по 5 число кожного місяця) передавати показання лічильників стало ще зручніше та швидше.

Система IVR працює у режимі автовідповідача та надає інформацію у вигляді тематичних блоків. Натиснувши цифру 1, можна прослухати інформацію про актуальні тарифи на газ, натиснувши цифру 2 – передати показання лічильника, натиснувши цифру 3 – прослухати правила безпеки користування газовими приладами, натиснувши цифру 4 – дізнатись про нові сервіси газової компанії та додаткові послуги. Після кожного інформаційного блоку є можливість повернутися до головного меню та з'єднатись з оператором.

Зверніть увагу! Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими та міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів Вашого оператора мобільного зв'язку. Скористатися голосовим меню можуть ті споживачі, у яких телефон підтримує тоновий режим набору. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM