Мережа PROSTOR зміцнює позиції у Дніпрі

  • Дата: 12:12 03-11-2016
  • Просмотров: 30193
  • Печать

Мережа PROSTOR розпочинає листопад  відкриттям нового магазину в місті Дніпро. 28-ий магазин краси та догляду відкрився за адресою: проспект Дмитра Яворницького (пр. К. Маркса), 40. У Дніпропетровській області це вже 51-а торгова точка, її площа –  171.88 м².

Нагадаємо, що протягом жовтня мережа   PROSTOR відкрила 3 нових магазини загальною площею 310.23 м²:

  • 5 жовтня відкрився другий магазин PROSTOR у місті Рівне за адресою:          вул. Чорновола, 4. В області він став – 7, його торгова площа – 88.25 м²;
  • 9 жовтня  розпочав роботу магазин у місті Дніпро за адресою: вул. Семафорна, 28. Торгова площа магазину – 70.20 м²;
  • 17 жовтня вперше відкрив свої двері для покупців магазин у місті Вишгород Київської області.  Це вже 31-ий магазин у Київській області,  його торгова площа – 151.78 м².

PROSTOR – національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена  у всіх регіонах України.

Перший магазин PROSTOR був відкритий у 2005 році у Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує 280 сучасних магазинів у 110 містах України.

Мережа PROSTOR активно займається розвитком власних торгових марок.  Cьогодні PL PROSTOR представлений 21 брендами: «Bona», «Violetta», «Секрети Господині», лінія безфосфатних пральних порошків та кондиціонерів «Super Diya», засоби для догляду за волоссям «Tendresse de la nature», лінія гелей для душу, рідкого мила та піни для ванн «VIVAfruts»,  засоби гігієни «NEO», серія безфосфатних засобів для прання, чищення та миття «Glanzen»,  «Друзяки діточок» - дитяча гігієна і пральні засоби, креми для  догляду за шкірою рук на ніг, підгузки «Bebis», «Рецепти Любушки», 2 колекції авторських  парфумів – «Queen collection» та «Glam collection», лінійка декоративної косметики «LORENA beauty», серія професійних засобів для догляду за волоссям «LORENA Professional», шампуні та кондиціонери для волосся, гелі для душу та мило рідке «ERME», засоби для миття посуду, рідкі засоби для прання та засоби для чищення «Alfy», гелі для душу і рідке мило «Yagoda», чоловічі засоби для догляду «Pixcell» та 2 колекції чоловічих парфумів «Grand collection» та «Royal collection».

новости партнёра
Новости от RED TRAM