Більше 84 тисяч споживачів «Дніпрогазу» скористалися онлайн-сервісом Особистий кабінет

  • Дата: 09:45 18-11-2016
  • Просмотров: 1055
  • Печать

Всього за рік існування Особистого кабінету на сайті 104.ua послугою скористалися понад 84 тисяч споживачів газу Дніпра та Дніпропетровського району. Запуск цього сервісу дозволяє клієнтам газової компанії контролювати стан свого особового рахунку та керувати ним, не виходячи з дому. Загалом в Україні Особистим кабінетом вже користуються понад 1 мільйон споживачів газу.

Початковий функціонал Особистого кабінету давав можливість клієнтам ПАТ «Дніпрогаз» дізнатися актуальний тариф, перевірити поточний баланс, внести показання лічильника, переглянути історію платежів, а також заплатити за газ онлайн.

Протягом року розробники вдосконалювали сервіс, орієнтуючись на побажання користувачів. Зокрема, тепер споживачі газу можуть також переглянути інформацію про нараховану субсидію, завантажити квитанцію на оплату за газ та бланки заяв-приєднань до договорів постачання та розподілу природного газу. З квітня 2016 року в Особистому кабінеті стала доступна інформація про встановлені у абонентів газові прилади та вузли обліку газу.

«Ми постійно працюємо над покращенням якості обслуговування клієнтів нашої компанії, - коментує роботу сервісу Голова правління ПАТ «Дніпрогаз» Світлана Пікінер. – Використання Особистого кабінету дає можливість суттєво покращити рівень контролю правильності обліку газу, спожитого мешканцями Дніпра, а також правильності та своєчасного зарахування платежів за енергоресурс».

Щоб скористатися Особистим кабінетом, необхідно зайти на сайт 104.ua та пройти просту процедуру реєстрації. Окрім перелічених вище функцій, у користувачів є можливість прямого зв'язку з постачальником. Задати питання щодо газопостачання або залишити відгук про роботу компанії можна за допомогою відповідного меню. Подібні звернення опрацьовуються операторами Контакт-центру ПАТ «Дніпрогаз», які надають споживачам вичерпну інформацію про послуги підприємства.

новости партнёра
Новости от RED TRAM