Всюдихідне шасі КрАЗ-5401НЕ - нове в модельному ряду «КрАЗу»

  • Дата: 00:33 19-11-2016
  • Просмотров: 33344
  • Печать

Згідно з планом ОКР на поточний рік, «АвтоКрАЗ» розробив і виготовив нове шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9 т. Шасі призначене під монтаж різних спецнадбудов, у даному випадку - під встановлення обладнання для гасіння пожеж.

Оригінальність конструкції цього шасі полягає в тому, що вперше в ПАТ «АвтоКрАЗ» на двовісному повноприводному всюдиході застосована компоновка «кабіна над двигуном». Автомобіль обладнаний дворядною 4-хдверною безкапотною кабіною. Широкопрофільна шина з централізованою системою підкачки дозволяє експлуатувати спецвироби, встановлені на цьому шасі, не лише на дорогах із різним покриттям, а й в умовах повного бездоріжжя. До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 л, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 км, дозволяє здійснювати оперативну доставку екіпажу і обладнання до місця проведення рятувальних, аварійний або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт. Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися у міському циклі.

Кабіна шасі КрАЗ-5401НЕ має високі ергономічні показники. Комфортабельність робочому місцю водієві забезпечують  сидіння на пневматичній підвісці, рульова колонка , регульована за кутом та висотою, функціональна панель приладів. До того ж кабіна має низьку посадку, що дозволяє застосовувати широку гаму спецнадбудов. За бажанням замовника на аналогічні шасі можуть встановлюватися більш 30 спеціальних надбудов масою до 10 т.

Що стосується першого зразка, то  його  буде обладнано устаткуванням для гасіння пожеж одного з провідних вітчизняних виробників.

Розширюючи модельний ряд новою перспективної технікою, ПАТ «АвтоКрАЗ» розраховує забезпечити імпортозаміщення внутрішнього ринку ефективною компактної спецтехнікою вітчизняного виробництва. Тим більше що виробничі потужності, кадровий потенціал і відпрацьовані роками технології дозволяють це зробити в необхідних обсягах у різному виконанні, відповідно до вимог споживача.

новости партнёра
Новости от RED TRAM