Благодійний Kids Fashion Show

  • Дата: 10:37 19-11-2016
  • Просмотров: 31333
  • Печать

В рамках Різдвяного Благодійного туру по містах України, Благодійна організація «Благодійний Фонд «Українські креативні діти» та Модна школа by Maryna Kozachenko, протягом грудня 2016 року організують низку FASHION-заходів з метою підтримки Дитячих реабілітаційних центрів України та популяризації серед населення проблем дітей з інвалідністю. 

У Програмі Різдвяного Благодійного туру відбудуться дизайнерські покази одягу від Марини Козаченко та інших відомих дизайнерів України, концертні виступи артистів, проведення дизайнерських майстер-класів для дітей, які будуть запрошені з реабілітаційних центрів міст України. 

Також, в рамках Різдвяного Благодійного туру відбудеться презентація Модної школи від FASHION STUDIO BY KOZACHENKO, яка буде спрямована на творчий розвиток дітей і юнацтва у сфері модної індустрії. Серед дисциплін, яким навчають у FASHION STUDIO BY KOZACHENKO: дизайн одягу і аксесуарів, ювелірне мистецтво, дизайн-живопис і малюнок, дизайн архітектури і ландшафтний дизайн, фото- і відео-дизайн, IT-технології, профільна англійська мова та дефіле. 

4 грудня 2016 року о 13:00 в Готелі Прем’єр Палас (м. Київ) буде розпочато Різдвяний тур Благодійним Fashion Show, за участю відомих українських дизайнерів Марини КОЗАЧЕНКО, Юлії КАЦЬЯНОВОЇ, Milana Bondarenko atelier, а також творчої інтелігенції столиці. 

Організаторами є Благодійна організація «Благодійний Фонд «Ukrainian Creative Children» журнали «Ukrainian Business Fashion» та «Ukrainian Business Fashion Kids». 

Бенефіціари заходу: Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Дитячі реабілітаційні центри України. 

В програмі: модні покази від дизайнерів Марини КОЗАЧЕНКО, Юлії КАЦЬЯНОВОЇ та Milana Bondarenko atelier, виступи Дитячої рок-групи «KEEP AWAY» та кавер-гурту «B&B Project», піаніста українського походження Антоніо Бразильєро Джонсон (Самсоненко), аукціон–продаж картин українських художників, майстер-клас від дизайнера Марини Козаченко, дизайн-урок флористики, фуршет. 

На зібрані кошти буде придбано медичне обладнання для суттєвого покращення та надання допомоги дітям з вродженими вадами серця. 

В Благодійному Fashion Show приймають участь діти-переселенці з Криму. 

Благодійні FASHION-заходи проходять за підтримки Уповноваженого з прав дітей при Президенті України Кулеби М.М., міських і районних державних адміністрацій України та БО "Благодійний Фонд "Українські креативні діти" Марини Козаченко. 

Благодійна організація "Благодійний Фонд "Українські креативні діти"- це український Благодійний Фонд, діяльність якого спрямована на допомогу дітям з інвалідністю та дітям–сиротам. На постійній основі Фонд надає благодійну допомогу Державній установі "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України" та Комарівському дитячому будинку-інтернату.

новости партнёра
Новости от RED TRAM