«Гарна мама» обирала Хмару De Novo

  • Дата: 12:09 23-11-2016
  • Просмотров: 725
  • Печать

Компанія De Novo, лідируючий оператор хмарних сервісів України, надає ресурси своєї комерційної Хмари інтернет-магазину дитячого одягу Garnamama.com.

У роботі інтернет-магазину Garnamama.com критично важливими є показники доступності та швидкості обробки замовлень. Гарантії доступності ІТ і високі показники продуктивності стали двома ключовими аргументами на користь Хмари De Novo.

«Ми віддаємо перевагу інноваційним, економічно обґрунтованим рішенням, тому відмовилися від традиційної інфраструктури і розмістили наші ІТ-сервіси в Хмарі De Novo – розповідає Роман Заславець, співзасновник проекту Garnamama.com. - Ми обрали хмарного провайдера з репутацією найбільш надійного постачальника, який працює вже багато років без збоїв».

Хмара De Novo буде забезпечувати роботу всіх систем інтернет-магазину Garnamama.com, включаючи бізнес-критичні - 1С, баз даних, термінальних серверів та інших сервісів.

Garnamama.com - найбільший інтернет-магазин дитячого одягу та взуття українського виробництва. На сайті зібрано понад 150 виробників одягу та взуття для дітей від народження і до 14 років.

новости партнёра
Новости от RED TRAM