Зателефонувати до Контакт-центру ПАТ «Дніпрогаз» тепер можна по мобільному

  • Дата: 14:53 02-12-2016
  • Просмотров: 31147
  • Печать

ПАТ «Дніпрогаз» запровадило додатковий номер телефону для надання консультацій з послуг газопостачання у Контакт-центрі. Для споживачів газу Дніпра та Дніпропетровського району окрім міського номеру (056) 78-78-104 став доступним мобільний номер мережі Київстар.

Відтепер зв’язатися з Контакт-центром ПАТ «Дніпрогаз» стало ще простіше. Враховуючи побажання клієнтів компанії надати можливість зателефонувати до Контакт-центру з мобільного телефону, нещодавно їм надана така можливість. Задати питання спеціалістам газової компанії можна за додатковим номером (067) 62-63-104.

Зателефонувавши до Контакт-центру, клієнти «Дніпрогазу» можуть передати показання побутового лічильника газу, проконсультуватись щодо тарифів, поставити запитання про порядок оплати за надані послуги з газопостачання, дізнатись стан свого особового рахунку, отримати консультації щодо нарахування пільг, субсидій, ремонту обладнання тощо.

«Ми постійно розширюємо перелік додаткових сервісів, за допомогою яких абоненти можуть зекономити час та отримати відповіді на свої питання дистанційно. Так, мешканці нашого міста, які не мають стаціонарного телефону, можуть телефонувати до газової компанії зі свого мобільного», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпрогаз» Марина Коваленко.

Дзвінки на «гарячу лінію» за номерами (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104 приймаються щоденно та без вихідних, з 8.00 до 20.00. Після з’єднання споживачі газу мають змогу скористатись голосовим меню IVR. Натиснувши відповідну цифру на телефоні, можна прослухати різноманітні тематичні блоки: цифра 1 – дізнатись актуальні тарифи на газ; цифра 2 - передати показання лічильника; цифра 3 – ознайомитись з правилами безпеки користування газовими приладами; цифра 4 – дізнатись про нові сервіси газової компанії та додаткові послуги. За необхідності після кожного інформаційного блоку є можливість повернутися до головного меню та з'єднатися з оператором.

Найчастіше клієнти користуються послугами Контакт-центру для передачі показань побутових лічильників газу. Робити це потрібно з 1 по 5 число кожного місяця включно. Надати показання лічильника газу до газової компанії можна наступним чином:

- занести через «особистий кабінет», зареєструвавшись на сайті 104.uа;

- звернутися  до Контакт-центру за номерами (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104;

- надіслати SMS-повідомлення на номер 7104;

- надіслати листа на електронну адресу: contact@dpgor.104.ua.

новости партнёра
Новости от RED TRAM