КрАЗ, керуючий військами: нова командно-штабна машина

  • Дата: 10:49 16-12-2016
  • Просмотров: 30385
  • Печать

Згідно плану науково-дослідних робіт на поточний рік, ПАТ «АвтоКрАЗ» створило для сухопутних військ МО України командно-штабну машину (КШМ), призначену для монтажу функціональної апаратури та забезпечення життєдіяльності особового складу машин керування.

До складу спецмашини  входять: автомобільне повнопривідне шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4×4 із контейнером універсальним низькогабаритним (КУНГ), що обладнаний засобами життєзабезпечення: фільтровентиляції, обігріву, кондиціювання, системою освітлення та світломаскування, засобами гасіння пожежі, а також площадка з дизель-генераторною установкою, контейнер з двома додатковими генераторами,  

Всюдихідне шасі КрАЗ-5233НЕ має стандартну комплектацію. Оригінальність шасі в тому, що освітлення, вентиляція та обігрів здійснюватиметься від генератора ходового двигуна автомобіля потужністю 2 кВт.

Спецвиріб по суті є робочим приміщенням для особового складу, у якому і в КУНГу, і кабіні розміститься функціональна апаратура. Наразі КШМ КрАЗ-5233 відправилася на один із найбільших в СНД заводів  - виробників радіоелектронної апаратури,  для обладнання КУНГу необхідною апаратурою.

Випробування нової спецтехніки проводитиметься в реальних умовах експлуатації - в одній із військових частин, після чого машина буде прийнята на озброєння. 

новости партнёра
Новости от RED TRAM