Байєр допомагає українським аграріям вдосконалювати фінансову грамотність

  • Дата: 19:13 27-03-2017
  • Просмотров: 689
  • Печать

По всій Україні стартувала серія тренінгів «Байєр Агрофінанси: Податки», мета яких — допомогти аграріям у освоєнні змін до податкового законодавства. Останні вступили в дію 1 січня 2017 року, коли було скасовано спеціальний режим ПДВ для сільськогосподарських підприємств, і аграрії перейшли на загальну систему оподаткування ПДВ. Тренінги були розроблені в рамках спільного Проекту сприяння розвитку малого і середнього бізнесу Байєр та Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Заплановано 19 тренінгів в найбільших містах України з березня по травень місяць 2017 року, взяти участь в яких можна, звернувшись до регіонального представника аграрного підрозділу Кроп Сайєнс.

«Компанія Байєр прагне бути партнером номер один для клієнтів на всіх етапах господарювання. Минулого року ми проводили  тренінги Байєр Агрофінанси з управління фінансами, де дізналися, що для наших споживачів дуже нагальна тема оподаткування у зв’язку з черговою  податковою реформою. Команда Байєр орієнтується на потреби наших клієнтів. Ми оперативно відреагували на динамічне правове середовище, і в рамках спільного проекту з IFC та USAIDнам вдалося в короткі терміни залучити першокласного  консультанта – компанію «Делойт», і розробити практичний тренінг для бухгалтерів і керівників агрокомпаній», – коментує Ольга Бігун, менеджер з розвитку нових фінансових рішень компанії Байєр. — Не всі середні й малі агрокомпанії можуть дозволити собі послуги податкового консультанта міжнародного рівня. В рамках нашого спільного Проекту з IFC Байєр надає таку можливість клієнтам по всій Україні.».

Учасники тренінгів «Байєр Агрофінанси: Податки» мають можливість всебічно проаналізувати, як вплине податкова реформа 2017 року на їх бізнес. Вони розбирають реальні бізнес-кейси з оподаткування, прораховують вплив ПДВ-формули на  обігові кошти підприємства, порівнюють вигоди та недоліки для свого бізнесу єдиного податку та податку на прибуток, дізнаються  як отримати бюджетну дотацію у 2017 році тощо.  Тренінги проводить досвідчений податковий менеджер київського офісу компанії «Делойт» Віталій Шеремета, що має більш ніж 20-річний професійний досвід.

«Делойт» – це глобальна бізнес-екосистема довіри та партнерства. Навчальна програма, яку ми реалізуємо як консультанти компаній Байєр та IFC в рамках Проекту для малих і середніх агропідприємств в Україні, слугує тому підтвердженням, – зазначає Вікторія Чорновол, партнер, керівник департаменту податково-юридичних послуг «Делойт» в Україні. Завдяки цьому Проекту агровиробники мають змогу отримати доступ до міжнародної експертизи в податково-юридичній сфері, технологіях, інноваціях та супроводження експорту заради зміцнення економіки України» .

новости партнёра
Новости от RED TRAM