У Львові відбудеться матч пам’яті Андрія Баля у рамках Alfa Jazz Fest

  • Дата: 11:25 04-06-2017
  • Просмотров: 35367
  • Печать

26 червня 2017 року у Львові відбудуться одразу 4 футбольні події на честь відомого львівського футболіста Андрія Баля. Матчі пройдуть на головній спортивній локації міста – «Арені Львів» – у рамках щорічного міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest за підтримки Укрсоцбанку i Альфа-Банку Україна. Ініціатором футбольного свята пам’яті Андрія Баля став його друг, інший видатний український футболіст і тренер – Олексій Михайличенко.

«Окрім концертної програми в межах фестивалю щороку реалізовуються освітні програми, а також соціальні ініціативи. Зокрема, у 2017 році під патронатом ФК «Динамо Київ», який цього року святкує своє 90-річчя, заплановано проведення футбольного матчу пам’яті легендарного львівського футболіста Андрія Баля. Андрій народився на Львівщині і робив свої перші кроки професійного футболіста саме тут, тому дуже важливо, що свято футболу на честь Андрія Баля проходитиме саме на рідній для Андрія землі в рамках Alfa Jazz Fest», – поділився ідейний натхненник матчу пам’яті, заслужений тренер України Олексій Михайличенко. 

Центральною подією дня стане матч пам'яті легендарної «вісімки» київського «Динамо» ­– Андрія Баля. На поле «Арени Львів» вийдуть друзі Баля – зіркові ветерани футболу, учасники чемпіонатів світу, які виступали під прапорами київського «Динамо», львівських «Карпат» і низки інших відомих клубів. У числі гравців і тренерів можна буде побачити Олексія Михайличенка, Анатолія Дем'яненка, Володимира Безсонова, Василя Раца, Олега Лужного, Олександра Шовковського, Володимира Єзерського, Віктора Рафальчука, Анатолія Саулевича та інших майстрів, чиї імена прикрашають зал слави українського футболу. Окрім зіркових гостей почесним гостем події буде Орест Баль, молодший брат Андрія.

«Українці – шанувальники не тільки хорошого джазу, а й футболу. Причому футболу навіть більше. Саме тому ми вже кілька років поспіль охоче підтримуємо футбольні події в рамках Alfa Jazz Fest і нам приємно, що у нашої спортивної традиції з’явилася важлива і почесна місія – вшанувати пам’ять легендарного Андрія Баля, ім’я якого дороге футбольним фанам Львова, Києва і всієї України», – прокоментував CEO Альфа-Груп в Україні Іван Світек. 

Окрім матчу зірок, цього року на спортивному святі у рамках фестивалю вперше в історії України відбудеться видовищний поєдинок 100 дітей з різних куточків України, які одночасно вийдуть на поле, із зірковими друзями Андрія Баля. Для цього офіційний медіа-партнер заходу «Футбол24» створив спеціальну платформу, де кожен бажаючий може зареєструвати свою дитину та взяти участь в унікальному матчі. 

«Футбол гармонічно увійшов у програму фестивалю разом з культурними і бізнесовими подіями. Мені дуже приємно, що розвивається не тільки фестиваль, а й його спортивна традиція. Цього року в нас буде розширена програма, і я впевнена, що вона знайде своїх прихильників не тільки серед фанів Андрія Баля, але й усіх шанувальників футболу і хорошої музики», – поділилася виконавча директорка Alfa Jazz Fest Наталія Горбачевська.

Також у рамках головної футбольно-джазової події року відбудеться товариський матч переможців щорічного всеукраїнського дитячого турніру з футболу ім. А. Баля та команди друзів футболіста.

«Дитячий турнір з футболу ім. А. Баля, який щороку відбувається на Львівщині, – це своєрідне продовження турніру «Золота осінь», який ми з Андрієм організовували протягом 11 років. Участь у спортивному святі такого масштабу та зустріч з друзями свого кумира безсумнівно стане знаковою подією для дітей, які цього року здобули перемогу в змаганнях», – прокоментував Орест Баль, український футболіст та тренер, молодший брат Андрія Баля.  

Окрім спортивної програми, організатори футбольного свята потурбувалися також про його соціальну складову. За підтримки Альфа-Банку та Укрсоцбанку свято зможуть відвідати діти із соціально незахищених сімей та діти-переселенці. Спеціально для них програмою передбачена зустріч із зірками футболу та автограф-сесія, а також футбольні подарунки.   

Зареєструвати дитину на матч та отримати безкоштовне запрошення на День футболу пам’яті Баля можна за посиланням: https://football24.ua/100kids/. Реєстрація триває до 14 червня. 

Андрій Михайлович Баль — легендарний гравець футбольних клубів «Карпати» та «Динамо», екс-тренер національної збірної України. Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Володар Кубка Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР.

новости партнёра
Новости от RED TRAM