У супермаркеті Lidl (Прага) запущено станцію швидкої зарядки електромобілів від АББ

  • Дата: 16:12 15-08-2017
  • Просмотров: 1093
  • Печать

Компанія АББ поставила свою станцію швидкої зарядки для електромобілів у новий супермаркет Lidl в районі Barrandov у Празі. Станція швидкої зарядки Terra 53 CJG має спеціальний додаток від АББ, який використовує можливості цифрової пропозиції ABB Ability™, що дозволяє моніторинг та управління мережею зарядок на основі постійного струму.

Зарядні станції такого типу були встановлені в супермаркетах Lidl по всій Європі. Вже працюють більше 100 зарядних станцій в таких країнах як Швеція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Велика Британія, Словаччина, Польща, Франція, Швейцарія, Іспанія та Угорщина.

Ринок електромобілів наразі зростає. У порівнянні з 2015 роком у 2016 році продажі електромобілів зросли на 40%. Очікується, що наступними роками ця тенденція буде продовжуватися. Відповідно, збільшиться кількість клієнтів, які приїжджатимуть на електромобілях за покупками.

«Lidl обирає правильний напрямок, який рано чи пізно надихне весь ринок роздрібної торгівлі. Зарядка автомобілів у великих магазинах, торгівельних центрах та офісних будівлях набуватиме все більшої популярності. Поки водій робить покупки чи зустрічається з кимось, електромобіль можна підзарядити. Проте, станції мають стати потужнішими, щоб максимально скоротити час зарядки та адаптуватися до потреб споживачів», – пояснює Таня Вайніо, директор АББ у Чехії.

Зарядні станції від АББ відповідають трьом міжнародним стандартам зарядки – стандарту зарядки постійним струмом CHAdeMO, який є стандартом швидкої зарядки електромобілів Kia Soul EV, Citroen, Mitsubishi EVs, Peugots та Nissan, а також стандарту комбінованих зарядних рішень (CCS), який є стандартом швидкої зарядки електромобілів Audi, BMW, Mercedes-Benz, Daimler, Ford, Fiat Chrysler, General Motors, Porsche, Volkswagen, Volvo і тепер нового Model 3 Tesla, а також стандарту зарядки змінним струмом (Стандарт 2 типу). Таким чином, ці станції підходять для всіх типів електромобілів, які є на ринку. Компанія АББ є лідером в цій технології, поставивши до 65% станцій швидкої зарядки в Європі. На сьогодні компанія продала понад 5 000 станцій зарядки постійного струму по всьому світу.

новости партнёра
Новости от RED TRAM