Одеса отримала інвестиційний паспорт

  • Дата: 18:42 22-08-2017
  • Просмотров: 31351
  • Печать

За багатьма економічними і соціальними показниками Одеса займає провідні позиції порівняно з іншими містами України. Для того, щоб досягти таких результатів міською владою протягом багатьох років здійснювалась системна робота щодо поліпшення інвестиційної привабливості міста і умов ведення бізнесу в ньому. Крім інших механізмів задля залучення капіталу, місто активно використовує такі інструменти комунікації з бізнес середовищем, як кредитний рейтинг і рейтинг інвестиційної привабливості.

Також був створений інвестиційний паспорт Одеси. Його розробкою займалося рейтингове агентство IBI-Rating. Перша версія інвестиційного паспорта була підготовлена і презентована рік тому, а в поточному році документ був актуалізований. Адже в Одесі з'явилися нові виробничі потужності, та й сама робота з інвесторами стала більш відкритою і прозорою. Всі ці зміни було необхідно відобразити в документі.

По суті інвестиційний паспорт ─ це путівник для інвестора, в якому детально описані економічні показники, рівень соціального розвитку, інфраструктура, природно-географічні характеристики, а також відомості про туристичний потенціал і бюджетні можливості. Документ був випущений в форматі брошури, де в текстово-графічній формі викладена інформація, яка може зацікавити потенційних інвесторів, включаючи проекти, запропоновані інвесторам для реалізації.

Варто зазначити, що інвестиційний паспорт напрацьований трьома мовами: українською, російською та англійською, і орієнтований на залучення як вітчизняних, так й іноземних інвестицій.

Інвестиційний паспорт знаходиться у відкритому доступі на сайті агентства IBI-Rating.

новости партнёра
Новости от RED TRAM