До центру обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпрогаз» звернулося понад 14 тис. клієнтів

  • Дата: 12:21 01-09-2017
  • Просмотров: 1331
  • Печать

Для вирішення питань щодо користування газом клієнти ПАТ «Дніпрогаз» з квітня 2017 року отримали можливість звернутись до сучасного центру обслуговування клієнтів (ЦОК) на проспекті Слобожанському, 14б. За цей період спеціалісти ЦОК опрацювали звернення понад 14 тис. клієнтів компанії.

Відкриття ЦОК є пунктом комплексної програми ПАТ «Дніпрогаз» з розвитку клієнтського сервісу. Робота ЦОК полягає також у наданні цілого комплексу послуг: укладання договорів на розподіл та постачання газу, видача довідок і консультації по особовому рахунку, оформлення технічної документації на підключення до газової мережі, заміна газових приладів, їх ремонт тощо. На відміну від абонентських відділів старого формату, у новому центрі суттєво спрощено процес обслуговування та зменшено час очікування прийому. Від моменту видачі талону електронної черги і до виклику клієнта в середньому проходить до 15 хвилин, а просторе, світле приміщення та зручні дивани створюють комфортні умови під час очікування.

Серед суттєвих переваг у роботі нового центру обслуговування – впровадження автоматизованої електронної черги, що сприяє оптимальному розподіленню клієнтських потоків та зменшує час очікування споживача в черзі. Окрім цього, про наявність і номери вільних менеджерів в операційному залі клієнтів інформують електронні табло та голосові повідомлення.

«Відкриття нового центру дає можливість систематизувати надання послуг і зробити комфортними умови прийому споживачів, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпрогаз» Марина Коваленко. – Наша головна мета – оперативно надати споживачу газу вичерпну консультацію та допомогти у вирішенні проблеми, заощадивши його час».

Слід зазначити, що найбільша кількість відвідувачів спостерігається з 1 по 5 число кожного місяця – в період передачі показань лічильників газу. В цей час кількість звернень споживачів зростає майже вдвічі, а це додаткові 5-6 тисяч споживачів щомісяця. У пікові періоди за допомогою сенсорних моніторів «Тонкий клієнт» фахівці ЦОК допомагають клієнтам зареєструватися в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua, що в подальшому дає їм змогу передавати показання лічильника дистанційно.

Центр обслуговування клієнтів «Дніпрогазу» працює з понеділка по четвер, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 15.45 без обідньої перерви. Додаткову інформацію щодо надання послуг з газопостачання мешканці м. Дніпра та Дніпровського району можуть отримати у контакт-центрі «Дніпрогазу» за телефонами: (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104 (щоденно, з 08.00 до 20.00).

новости партнёра
Новости от RED TRAM